Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten passzív diákként...

Budapesten passzív diákként betudnék költözni egy kollégiumba lakni akár külsősnek (mintha nem is lennék diák)?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Veszprémben tanulok az egyetemen, következő félévben szeretném magam passziválni és felköltözni Pestre dolgozni, a tavaszi félévtől pedig ugyanúgy ott élni tovább, de a sulit már levelezősként folytatni. Mivel nincs sok pénzem és valahol élni kéne, arra gondoltam egy kollégiumba beköltözhetnék, mert az még mindig olcsóbb, mintha egy szobát vagy albérletet bérelnék (főleg Pesten), plusz szociálisan is jót tenne nekem a közösség, új embereket megismerni. Mivel nem vagyok Pesti így nem igazán tudom a több tucat szálláslehetőség közül, van-e olyan, amelyiknél elfogadott az eféle beköltözés. Ha valakinek van valamilyen infója vagy tanácsa szívesen fogadnám és előre is köszönöm. 20-40 ezer között lenne megfelelő kb.

2017. júl. 12. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumok csurig vannak AKTÍV diákokkal, sőt túljelentkezés van. Albérlet? Max közösen másik 3 emberrel ennyi pénzből.
2017. júl. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress kiadó szobát.
2017. júl. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szoba lesz ebből szerintem is sajnos. Azért köszi :)
2017. júl. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!