Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért arrogáns, személyeskedő...

Miért arrogáns, személyeskedő és tanulatlan a bérbeadók egy része?

Figyelt kérdés
Butának akarják az embert nézni, hazidoznak össze-vissza, ígérnek fűt-fát, a pénzt beszedik, de amikor írásba kellene valamit adni már gond van, amikor a lakcímbejelntőt kellene kitölteni, akkor is gond van, ha a lakásban kellene valamit javítani az is baj. Emellett modortalan és arrogáns stílusban kommunikálnak.
2017. júl. 17. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szomorú, hogy ilyen tapasztalataid vannak. Régebben én is adtam ki lakást, a bérlőkkel voltak ilyen tapasztalataim amiket leírtál. Fura. Szerencsére már eladtam a lakást, így nem bosszankodom rajta :) Talán te meg vegyél egy ingatlant, így te is nyugodtan élhetsz :) Peace:)
2017. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ettől miért lennének tanulatlanok? Te vagy a buta, ha bedőlsz az ilyen embereknek
2017. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20:42 : Ha valaki teljes komolysággal bizonygat valami butaságot, akkor az az első gondolatod, hogy rosszindulatú?
2017. júl. 17. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Az ingatlanbizniszben gondolhatod, hogy nem a sokdiplomás, művelt réteg nyomul igazán, hanem a lezüllött, ostoba nyárspolgár prolik. Van egy kis körömpiszoknyi hatalmuk az albérlő felett, és naná hogy visszaélnek vele, mert a társadalom manapság díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik). Ezek többnyire szerencsétlen lelkibeteg hülyék, akiknek ez minden örömük a hitvány kis életükben.
2017. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Te rosszindulatú vagy, ennyi és kész. 6 évig voltam egyetemista és egy tucat főbérlőt ismertem. Egyik sem volt tanulatlan vagy arrogáns, a bérlők viszont azok voltak
2017. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerződés kötés előtt mindent részletesen elmagyarázok a potenciális bérlőnek, majd át küldöm a másolatot, hogy át tudja nézni vagy nézetni. Ha mindent rendben talál közjegyző előtt megkötjük.

Egy-két havonta megyek csak ellenőrizni, viszont ha probléma van rögtök küldök szakembert.

Ismeretségi körömben sok lakást kiadó van, mindegyikük normális.

Leginkább a bérlőkről lehet rémtörténeteket hallani, akik nem akarják a tulaj jogait tiszteletben tartani.

2017. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

"Miért arrogáns, személyeskedő és tanulatlan a bérbeadók egy része?"

"Emellett modortalan és arrogáns stílusban kommunikálnak."


Mert csak így ért a szóból, az a sok hozzád hasonló bunkó és arrogáns bérlő!!

2017. júl. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

"Miért...tanulatlan a bérbeadók egy része?"


És te ?!

"hazidoznak" , "lakcímbejelntőt"

2017. júl. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én sose találkoztam ilyenekkel.
2017. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, a jogiforum.hu-ra is mindenki úgy talált ki történeteket, azért van ott annyi kérdés.
2017. júl. 21. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!