Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élet iskolája?

Figyelt kérdés

Igen sok adatlapon látom ezt a szöveget.

Mit akarnak a férfiak ezzel üzenni?

Mert nekem az jön le, hogy semmi normális végzettsége nincs, a közhelyeket viszont annál jobban szereti.


Ha ilyent látok, az nekem azonnal sztornó.


Miért kell ilyen semmitmondó bslfaxságot kiírni?



2017. máj. 30. 23:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%

Igen, ez olyan, mint a tiniknél a Rozsdás Rákolló meg a Facebook, mint munkahely.

Itt se értem, miért a férfiakra hegyezted ki a kérdést, mindkét nemnél ugyanolyan arányban fordulnak elő ezek a gyökérségek.

2017. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Ezt elhiszem, de mivel nő vagyok, ebbe futok bele.
2017. máj. 30. 23:27
 3/40 anonim ***** válasza:
33%
Férfiak? Én mindig ilyen 40-50-es ezoökobio nőknél látom a FB-on, akiknek max szakmunkásuk van, de közben osztják az észt, hogy ők mennyit tudnak,mert a komoly dolgok nem az iskolában tanulhatóak (hanem mindenféle energia meg spirituális és hasonló tanoknál)
2017. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Akkor a nők is? Ezt nem tudtam. Őket nem keresem.
2017. máj. 30. 23:35
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
És mi ezzel a gond? Legalább már előre tudod, hogy ki ilyen közhelyes, kreativitástól mentes, és messzire el tudod kerülni. Örülhetnél, hogy nem kell az idődet pazarolnod rájuk.
2017. máj. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
77%
3-as tök ugyanez van nálam is, és még be is szólogatnak, hogy én nem tettem le semmit az asztalra...
2017. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

#6 szerencsére nem az én korosztályom, így nekem még sosem szóltak be, de van egy-két újság ahol FB profillal lehet kommentálni, ott láttam már, hogy milyen agresszívek tudnak lenni azok akiknél ez a sablon is szerepel sok hasonló mellett


Nálam hatalmas negatívum lenne egy nőnél ezt látnám kiírva, szerencsére ez inkább a 45-50 körülieknél divat.

2017. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket át kell ugrani, nem ér annyit az egész, hogy ezen tipródj. Én ritkán járok fel fb-ra, de özönlenek rám a hülyébbnél hülyébb megosztások, szellemesnek szánt megjegyzések, Coelho-idézetek, játékmeghívások és egyéb szarok. Ráadásul a netet (és ezen belül a fb-ot) teleszemetelő ismerőseim többsége nő, csodálom is, hogy pl. családanyáknak honnan a francból van ennyi idejük.
2017. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%

Én nem ítélem el azokat, akik nem tudtak komolyabb karriert elérni az életükben.

Azért sem ítélem el őket, mert egyenjogúságot szeretnének elérni azáltal, hogy azt mondják nem ez határozza meg őket.


Azt elítélem ha valaki magasabb rendűnek képzeli magát, de ezt qualifikáltságtól függetlenül.

2017. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem le vagy ítélem el azt, akinek nincs magas iskolája vagy komoly karrierje (első generációs diplomás vagyok, a szüleimnek sincs).



Azt viszont szánalmasnak találom, amikor egy diploma/karrier nélküli ember mindenkit fijáz, hogy ő sem ér kevesebbet. Ezt rajta kívül senki nem is állította, de ő mégis agresszívan kompenzál, kotekszik.


Az élet iskolája dumát meg eddig mindig ilyen típusú embereknél láttam.

2017. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!