Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Külföldön dolgozva otthon...

Külföldön dolgozva otthon albérlet bérlés, mert nincs kihez mennem és a cuccaimnak kell a hely?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, néha károk haza , évente max 3x , de mindig dolgom is van otthon. Alberleti szobát bérlek csak azért, mert nem minden cuccom van kint és nincs hová tenném őket , és ha megyek haza , aludni sincs hol.

Mit csináljak, hogy ne alberletre menjen el évente egy havi kinti fizetésem minimum, csak azért , mert nincs senkim, ahová mehetnék?

Most mégtöbbet kelk fizetnem majd ,mert ketten maradunk a lakasban, nem hárman bereljuk. Annyi pénzem nincs ,hogy lakást vegxek és hitel alap kezdő pénz sincs meg. Idén lettem éves szerződésre véve, volt, hogy 3 hónapot otthon voltam, vagy másfelé szezonok között.


2017. júl. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját raktár(self storage). Olyan mint a Discoverys raktárháborúkban van. Csepelen a gyárban is van, meg a IX.kerületben is a Metro áruház mellett. 2négyzetmétertől 40ig. Ha meg aludni is akarsz akkor panzió. Jóval olcsobban kijössz mint az albérlet.
2017. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

^^ Szinte szóról szóra ugyanezt akartam írni.


Self storage + panzió.

2017. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat tudok a self storige helyett. Nagyon drágák.

Vegyél egy garázst pár milláért. Ha külföldön dolgozol annak az ára összejön.

Addig sem tudsz a pénzhez nyúlni és legalább be van fektetve egy értékálló helyre. Később, ha venni akarsz egy lakást, ahhoz is jó anyagi kezdet.

2017. júl. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
garázsnál is olcsóbban vehetsz/bérelhetsz egyéb helyiséget. Láttam olyat kiírva alagsori raktárhelyiségre, hogy csak az adót, és a közös költséget kell fizetni bérleti díj gyanánt. Aludni meg tényleg panzió, airbnb lakás...
2017. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!