Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Rendőrségi szolgálati lakást...

Rendőrségi szolgálati lakást hogy/ hol lehet igényelni?

Figyelt kérdés
Civil vagyok, párom a rendőr. Nem rég került állományba (készenléti) és sajnos hiába érdeklődött, ezzel kapcsolatos felvilágosítást nem kapott egyelőre. Gondoltam én is körbenézek a neten, de csak a lakhatási támogatásról (pénzbeli) találtam jogszabályt. Ha van itt olyan aki friss, biztos információval tud szolgálni, kérem írja meg, mert már ötletem sincs, hol tudnék ennek jobban utánanézni.

2017. aug. 22. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a házban van egy önkormányzati lakás, mindig rendőrt költöztetnek be. Valószínűleg valami megállapodás a rendőrséggel. Szóval az önkormányzaton is megkérdezheted.
2017. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a parod legyen ramenosebb mert a munkahelyen kell ezt intezni, ott kell kapjon felvilagositast meg ott fogja elintezni a papirmunkat is.
2017. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 jól írja. De a párod esetleg körbekérdezhetne a munkatársai, kollégái között is, kábé minden negyedik szolgálati lakásban lakik. De ha ez valamiért nem megy, az osztályvezetőjénél érdeklődjön, annak ugyanis nem csak tudnia kell azt, hogy hol lehet érdeklődni, hanem ezt kutya kötelessége ezt elmondani is a párodnak.


Egyébként valószínűleg a Róna utcába fogják irányítani, oda kell majd mennie a papírmunkát is intézni a lakhatásával kapcsolatban.

2017. aug. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyival bonyolódik a dolog, hogy helyileg Debrecenben dolgozik, de papíron Pesthez tartozik. A humán is ott van. Ezek szerint ha az osztályvezetőnél érdeklődik akkor ő intézni a papírokat és nem kell külön ezért felutazni?
2017. aug. 28. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam, hogy az osztályvezető fogja csinálni a papírmunkát, csak annyit, hogy kötelessége tájékoztatni, lehetőségeihez mérten kellő és elegendő információval ellátni a beosztottját, hogy merre hogyan tovább, kit kell keressen, merre kell továbbinduljon. A beosztottnak minden helyzetben a felettese az első számú információforrása ilyen hivatalos ügyekben, szóval őt keresse fel és kérjen tájékoztatást.
2017. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!