Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti egyetemistaként laknátok...

Ti egyetemistaként laknátok panelben?

Figyelt kérdés
Érvek, ellenérvek?

2017. aug. 29. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

az olcsó gangos házakban meg a csótány a legkisebb probléma :)

a panel teljesen jó. persze a kertesház faaszább, de társasházak között a panel nem számít rossznak.

2017. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Na nálunk meg a kollégiumban vannak csótányok, szóval sok másik egyetemista is megszívja így.


Egyébként:

Érvek: Van.

Ellenérvek: amíg nincs másik opció felesleges keresni.

2017. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem panelban lakni. Most újépítésű tépla lakásban lakok egyetemistaként, de semmi baj sincs a panellal. Maximum nyáron a meleg lehet rossz, de légkondival plusz egy asztali ventillátorral megoldható.
2017. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Érvek: Van hol lakni, kb. ennyi.

Ellenérvek: Szűkös, mindenhol falak, közel a szomszéd, sok a szomszéd, általában hányinger a lépcsőház, közös képviselet, közös célok érvényesítése nulla.

Egyetemistaként laknék ott és laktam is ott. Venni nem vennék és nem is vettem. Újépítésűbe költöztünk. Szerintem itt az említett hátrányok kevésbé jelentkeznek. A kis nm mellett is törekednek az élhetőségre, arra hogy tágas tereket alakítsanak ki, emellett a lakóközösség is sokkal jobb, ahogy a közös képviselet is. Ez egyetemistaként, bérlésnél még talán nem annyira fontos.

2017. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A mai 30-as generáció legnagyobb részét panelekben hozták össze a szüleik! Giga lakótelepek a nagyvárosokban (BP. Miskolc, Pécs, Szeged stb. stb.) de még a kisvárosokban is ezek voltak a legemberibb megoldások!

Mi (is) beleugrottunk egy új-építésű lakóparki szutyokba, ahol ugyanúgy hallom ha a szomszéd büfög, fingik, ha a szemben lévő nyomatja az asszonyt, és csótány helyett fáraó hangyák vannak, a vakolat mállik, havonta van csőrepedés - viszont iszonyúan drága volt, piszokul sokat költöttünk már rá - az anyámék panelje semmivel sem rosszabb... de jóval olcsóbb

2017. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom az újépítésűben. Nyilván ez is szerencse kérdése. :)

Igaz régen a panelban sem volt a fent említett problémákat leszámítva...

Egy régi téglában is laktam, az volt tele fáraó hangyákkal. Beetető csapdákkal néhány hónap alatt eltűntek. Igaz hozzánk jártak addig az egész házból, gusztustalan volt. Illetve tudom javasolni a biokill sprayt. Miután a beetetővel rájössz hol vannak a vonuló útvonalak, hol jönnek be, körbe kell fújni a réseket. Én nagyjából 2-3 havonta fújtam a "stratégiai pontokon", soha többé nem volt semmilyen élősködőnk; emberi egészségre nem ártalmas.

2017. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Hatalmas különbségek vannak a panellakások között. Attól függ, milyen a környék, mennyire van karban tartva az épület maga és a lakás is. Ugyanúgy eltérések vannak, mint bármilyen más lakás típus között.Nézz meg többfélét, és gondold ki, Neked mely dolgok fontosak pl. jó közlekedés, egyetem közelsége, olcsó ár, stb.).


Vannak szép panel lakások, de rettenetesek is. Tényleg meg kell nézni személyesen, illetve a környéket is, különböző napszakokban.

2018. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!