Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért van az hogy a nagyokosok...

Miért van az hogy a nagyokosok azzal jönnek hogy huszon egy két éves vagy, miért nem keresel albit, illetve hogy milyen gáz hogy 30 évesen otthon lakik valaki? Nem tudják hogy 100. 000 ft alatt nincs albérlet, ami a magyar fizetés egy jelentős része?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert a családok szétzilálása a tudatos tendencia.

A jó család egy erős szövetség, nehezebb rajta fogást találni, mint a gyökértelenül lézengő, befolyásolható, irányítható fiatalokon.

2017. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Akinek megfelelő családi háttere van és ésszel tervezi az életét, az nem hagyja magát egykét gyökértelen proli véleménye alapján belerángatni a semmibe, méregdrága, ócska albérletekbe.
2017. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Van párod? Mert ha nem akkor no problem. Ha igen: no az már más tészta.
2017. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Netudom de én már huszonéves korom elején menekültem otthonról. Persze nyilván az se mindegy kinek milyen a kapcsolata a szülőkkel, mekkota a közös élettér. Engem nem erdekel ha 30 évesen valaki otthon héderel, de én biztos nem birnám.
2017. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Mert a nagybuták meg csak siránkoznak, hogy elnyomják a szülei, nem lehet barátnöje (ugy ahogy ö szeretné), nem tud családot alapitani 30 éves felnött korára.
2017. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük. Nem gáz. Teljesen OK, ha valakinek nincs még párja és megfelelően tud lakni otthon, ez nem jelent anyuci pici gyermeke mentalitást. Nagyon kellemes és praktikus is lehet. Extrém esetben párral, gyermekkel is, vannak többgenerációs, külön lakrészekkel rendelkező házak és kompatibilis generációk. Csak éppen ritka, de van.

Én szeretem a saját házamat, de ha lenne rá lehetőség s más jó opció nem, gondolkodás nélkül összeköltöznék anyóssal egy nekem megfelelő nagy házba különbejáratú lakrészekkel, mivel jó fej és tudom, hogy nem lenne gond. Sokkal többet láthatnám, ami remek lenne.

Megvannak az előnyei. Ahol marják egymást a felek, az más, a közös lakrészhez már szinte senki sem elég toleráns (én sem és nem is akarok az lenni), aki pedig anyuci pici lusta fia, az valóban jobb, ha külön menne, hogy kicsit felnőjön, de végülis ez is az ő dolga (csak megértem, ha arra beszólnak).

2017. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ilyen idős korban gáz otthon lakni, ez azt jelenti, nem is nagyon kapaszkodsz lehetőségek után, kényelmesen elvagy anyuci szoknyáján... Ismerek pár ilyen embert, már jóval 50 felett, az lett a sorsuk, hogy idős szüleiket etetik, fürdetik, pelenkázzák. Az ilyeneket ugyanis szülők se nagyon engedik el, sőt az idő előtti leépülésükkel, betegségeikkel végképp magukhoz láncolják. Lehet fújolni, de ez van. Jobb, ha lépsz időben.
2017. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez onnantól számít gáznak, ha valaki vagy nem dolgozik és úgy élősködik a szülőkön, vagy dolgozik ugyan, de mindenféle fäszságra elbässza a fizetését és utána meg sír, hogy nem tud lépni.

De alapvetően nem egészséges ilyen sokáig a szülőkkel maradni, én azt gondolom.

2017. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy marha draga az alberlet, ezert nem is dobtam ki ra penzt, inkabb vettem sajat lakast 20 evesen. 2 ev kulfold is kellett hozza, de 100% megerte.
2017. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!