Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Félek az albérlettől?

Félek az albérlettől?

Figyelt kérdés
Jövőre mennék Pestre albiba, ha felvesznek az egyetemre. Az a baj, hogy rettegek ettől, mert Pesten nagyon drágák az albik, félős vagyok, így nehezen tudnék lakótárs lenni. Addigra lesz egy érettségim és egy grafikus okj-m. Nem tudom, hogy Pesten találnék e olyan munkát, amit egyetem mellett tudnék végezni, ki tudnám belőle fizetni az albit és még magamra is maradna idő. Koliba nem szeretnék menni. A volt barátommal terveztük, hogy összeköltözünk majd, de azóta szétmentünk, az ismerőseim között nincs olyan, aki a fővárosba szeretne egyetemre menni...:( Teljesen kétségbe vagyok esve. Mennyire lehet felvenni ezt az életvitelt? Volt valaki hasonló helyzetben?
2017. szept. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Természetes, hogy félsz, mindig az van tele félsszel aki valami miatt nem biztos a dolgában.

Milliomos lennél, pontosabban a szüleid, akik vennének neked egy saját kis lakást és tudnád oda kell beköltöznöd, a magad ura lehetnél, nem lennél függő helyzetben senkitől, utalnának a számládra havonta 200 ezer költő pénzt, biztos vagyok benne nem lenne benned félelem.


Vannak ilyen albitárs kereső oldalak az egyetemeken, nézelődj ott és társulj.

2017. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én is nyolc évig laktam különböző vadidegenekkel társbérletben, mert nem volt pénzem kifizetni egy saját lakást. Sajnos ez van, próbáld megszokni a gondolatot. Szerintem egy társbérlet még mindig jobb, mint szobát bérelni egy öreg néninél.
2017. szept. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre? Addig még bármi lehet. Lehet másik barátod vagy barátnőd. Körül tudsz szaglászni, hogy az okj-s grafikussággal van-e esély melóra. Egyáltalán felvesznek-e egyetemre.
2017. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
hajajjj, néhányszázezren voltak már igy... ne aggodalmaskodj, hanem készülj fel rá
2017. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!