Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlőnek saját dolga, hogy...

Albérlőnek saját dolga, hogy discózik?

Figyelt kérdés
Már több alkalommal szóltunk (a szomszéd is) egy mellettünk élő fiatal albérlőnek, hogy ne üvöltesse a hangfalát, ez úgy tűnt megértette, de van amikor gondol egyet és discózik nappal. Valószínű kicsit imbecillis. Lehet ez ellen valamit tenni? Rendőrség?

2017. dec. 23. 10:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Házirend? -mit ír?
2017. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Házirend már ezer éve nincs kirakva. De kétlem, hogy valamelyik pontja olyat ír, vagy engedélyez, hogy bármikor (akár nappal) én üvöltethetem a hangfalam...
2017. dec. 23. 11:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ha nem fejezi be kihívod a rendőrséget, és ha ezután is szarik rá tedd is meg.
2017. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Házirend? Ugyan már. A válasz egyértelmű, hogy nem zavarhatom a másikat a magam szórakoztatásával. Ehhez szabály sem kellene, ez etika. Szerintem nyugodtan szólhatsz neki újra, egyszer csak megérti. Ha nem, akkor hatóságok. Albérlő létére pláne csendbe kellene maradnia, és meghúznia magát.
2017. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Napi 24 órában nem lépheti atúl azt a hangeröt, ami zavarja a többieket. Ha szólsz neki és utána is csinálja, kakor ki kell hívni a rendörséget, akár 10-szer egymás után - ök lerendezik.
2017. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonosnak szóltatok már, hogy az albérlője nem képes normális együttélésre? Hátha ő tud rá hatni. Ha nem, akkor rendőrség, ill. a jegyzőtől birtokvédelmet kérni.
2017. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

Nincs kevesebb joga az albérletetben lakóknak.

De nem zavarhat mást. Nyugodtan hívd rá a rendőrt egy figyelmeztetés után. Akár a tulajdonossal is beszélhetsz,hogy ez probléma.


De ezek hatalmas gondok. Sokan leszarják ezt az etikettet. Nálunk 1 évig hajnali 3-5 ig ment a diszkó. A Veszprémi rendőrséget em izgatja. Jönnek. Szólnak. 20 perc múlva újra kezdik. Rendőr annyit mond : ő már szólt, ha még egyszer bejelentem feljelentenek engem a rendőrség felesleges zaklatása miatt.


Szóval nem könnyű.



De az is bevett szokás, hogy ilyen hangoskodó, és bűnöző embereket költöztetnek be, hogy a környéken olcsóbb legyen az ingatlan.

2017. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%
Hazirend.. Volt, hogy kopogtak a rendorok 20.00 elott valamennyivel, a kedves szomszed kihivta, mivel nem volt 20.00 es a hazirend a zene gyakorlasat 20.00ig engedi igy hat masnap a fal fele forditottam a hangfalat.
2017. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó. Jó nagy bunkó vagy. Majd amikor te aludnál, a szomszéd tolja neki teljes hangerővel a hangfalat a falnak. Élvezd.
2017. dec. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%

Mikor en aludtam volna, akkor meg Szulajman mozi volt a tuloldalon, de nem egyszeruen csak mozi, ez egy ilyen okos TV volt aminek vissza lehetett pofazni, legalabbis o ezt tette.

Egyszer nem hivtam ra rendort, atmentem es megkertem, hogy halkitsa le, nem tortent meg, vettem neki egy vezetek nelkuli fejest, de nem erdekelte, innentol kezde?! (Tobbi lakotars velemenyet is kikertem, mondtak, hogy a zene hangos, de idoben vege van, a Szulejmant, meg mar tudtak kivulrol) :)

2017. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!