Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tovább emelhetek a bérleti...

Tovább emelhetek a bérleti díjakon? Mennyivel? 13,5%kal?

Figyelt kérdés

Már tavaly és tavaly előtt is sokat emeltem, de a mostani 13,5%-os állagos fizetésemelkedés miatt tovább emelhetem a bérleti díjakat? Budapest széle, kis lakások.

Nagy részben a kereslet határozza meg az árakat és a fizetőképesség. Mind a kettő intenzíven nő. Szerintetek is 13,5%kal emeljek?



2018. jan. 7. 22:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem emelj legalább 80%-al. Így ha egy diplomás párocska beköltözik hozzád akkor az albérlet és a rezsi kifizetése után még éppen marad nekik kajára meg BKV bérletre. Így majd "megélnek".
2018. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
sn 90%-t javaslok, minek a fiatL parnak berlet, van labuk jarjanak gyalog
2018. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

"13,5%-os állagos fizetésemelkedés"


mármint melyik unverzumban?

2018. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Hát te hülye vagy... Röviden ez volna a reakcióm az ötletre.
2018. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%
2: Az is igaz!:-) 1-es voltam.
2018. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
Miután itt a gyíkon szinte mindenki azt állítja, hogy milliókat keres, ezért nyugodtan emeld a duplájára, lehetőleg félévente.
2018. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Mi van a szerződésben?
2018. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
ha odaköltözök, akkor én is kapok fizetésemelést?
2018. jan. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

Valoban, nehogy meghagyd a különbözetet azoknak akik megdolgoztak érte, vedd is el szerencsétlen emberektöl, nehogy kiélvezzék a munkájuk gyümölcsét! Szerintem ne is gondolkodj mennyit emelj, inkább kérdezd meg mennyit keres az illetö, és kérd el egy az egyben azt az összeget..


Komolyan mondom, hogy a lakáskiadásbol akarnak megélni az emberek, szégyen.. Az a marha nagy szerencsétek, hogy az emberek mégis elöteremtik valahonnan, és kifizetik, mert lakni kell valahol.. Remélem az élet visszaadja nektek, és nektek is lesz egy marha nagy kiadásotok az életben, hogy fair legyen mindkét részröl..

2018. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
53%
Egy mondat a véleményem a sehol sem látott 13.5%-os béremelésről, orbánékról és rólad:Jó nagy kcsögök vagytok.
2018. jan. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!