Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért csak fiatal lányoknak...

Miért csak fiatal lányoknak adják ki az elérhető árú budapesti albérletek 90%-át?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 02:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
A válasz erre viszonylag egyszerű: az ilyen albérlet-tulajdonosok elég nagy százaléka dugni akar ;) de ezt mégse írhatják a hirdetésbe bele :DDD
2018. jan. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a statisztikát honnan szedted?
2018. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Látom a saját szememmel. Csomó szobát hírdetnek 40 ezer körül csak lánynak, én srácként meg 60-ért sem kapok.
2018. jan. 28. 10:46
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Előítélet. Egy lány az munka/tanulás után hazasiet, otthon kitakarít, aztán egy csésze forró tea mellett olvasgat. Egy fiú viszont éjjelente tivornyázik, iszik, drogozik, kártyázik, elveri a pénzit, ezért fizetni sem tud majd időben, és még a lakást is összehányja hajnalban, holott eleve nem takarít sohasem. Valami ilyesmi kép élhet a fejekben.
2018. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
A százalék is egy baromság meg úgy átlagban az egész egy baromság. Fiúkkal együtt élni nem jó. Ennyi az oka a Fiú is lány lakótársát keres meg a lány is lány lakótársát keres.
2018. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért nem jó fiúkkal együtt élni?
2018. jan. 28. 16:45
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Mert ha te férfiként férfiakkal akarsz együtt élni akkor pontosan tudod, hogy mi vagy. ;)


A lányok meg helyből egymás társaságát keresik.

2018. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És miért csak egymás társaságát keresik? Szerintem igazi férfiakét is!
2018. jan. 28. 16:50
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Mert már a többi szobában is lány lakik, és nem vesznek be ellenkező nemű idegent hirdetésből lakótársnak.

Valószínűleg sokkal több a lány egyetemista és munkavállaló, mint a férfi, vagy kényesebbek arra, kivel laknak, ezért gyakran lecserélnek egy összeférhetetlen lakótársat újra. Vagy férfiak nem élnek a hirdetéses lakótárskereséssel, mert kevésbé kommunikatívak, és inkább kényelmesek lesz ahogy lesz alapon.

2018. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts. Én nem vagyok kényelmes.
2018. jan. 28. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!