Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyiért tudnám kb kiadni a...

Mennyiért tudnám kb kiadni a lakásom?

Figyelt kérdés
Budapest XIII. kerület Gyermek téri lakás. 38 nm teljesen berendezve, felújítva. Előre is köszi a válaszokat!

2018. márc. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha legjobb bevételt szeretnéd, kérjél be ajánlatokat ingatlanosoktól! Ennyiből is megmondják telefonban. Ők ha kiadják, az egyik havi kauciót kérik el fizetségül.

Talán lehet AIRBNB-ztetni is, nem tudom, a környék mennyire befolyásolja a dolgot, akkor több jönne be. Azt is cégen keresztül gondolom. 30-60%-ot szoktak kérni.

2018. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem olyan 90 körül.
2018. márc. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
100-120 körül szoktam látni ilyen lakásokat.
2018. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Na sikerült már kiadnod a lakást? Mennyiért?

Szerintem 100 ezer+rezsiért próbáld meg, ha nem veszik ki és kevesen keresnek leviheted 90-re. Az ilyen lakásokat 1 hét alatt elvileg ki lehet adni.

2018. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Ha korrekt vagy, egy angyalföldi lakást akármilyen szép, 80-nál nem adsz drágábban, de inkább csak 70. Bár gondolom, mint sokan mások, leszarják ezt, és kiadjàk irreális árakon. Hagy dögöljön meg az, aki nem havi 300-at keres vagy nem kapott lakást szülőktől... :((((
2018. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, a világ nem arról szól, hogy én a saját káromra mondjak le mondjuk havi 30 ezer forintról azért, hogy másnak adhassam. A szociális helyzet megoldása állami feladat, őket pedig a választópolgárok bízzák meg. Szolidaritásnak természetesen helye van, de nem ekkora összegben.
2018. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: Nem kell megdögleni, de nem kell úgy tenni, mintha az angyalföldi lakhatás _szükséglet_ volna és nem igény és nívó.

Nem kell nulla befektetett munkával követelőzni egy fővárosi lakhatásért, ami 3-5x annyi, mint vidéken, csak azért, mert csak mert miért ne.

Aki ott lakik és "kapott lakást", az kb. úgy szokott lenni, hogy 5 generációval ezelőtt kezdte a család a fővárosi életkörülményeket megteremteni és mostanra lett ez az eredménye, és ez is azon az áron, hogy eladták azt a családi szülői ingatlant, amibe te Pestről szoktál hazajárni, és a szülők egy 25-30 nm-es garzonba mentek, nem pedig egy 300 nm-es házat tartanak fent a mai napig.

2018. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
5: Egyébként ez nettó hülyeség. Miért akarna valaki Angyalföldön lakást bérelni, ha nem éri meg, mert meg se tudja keresni az árát? Az ember oda megy lakni, ahol tejet kapni.
2018. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!