Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten,2018-ban, lehet...

Budapesten,2018-ban, lehet egy főnek megfizethető albérletet találni?

Figyelt kérdés

Sok száz hirdetést néztem eddig át erre specializált oldalaktól apróhirdetésekig, egy hete mást se csinálok már, de kivétel nélkül mindenhol ugyanazzal a tucat telefonszámmal találkozok, mind közvetítő, akik előre kérnek pénzt, jellemzően 8900 Ft-ot, ami enyhén szólva is röhejes, én nem fogok szerződésben vállalt garancia nélkül fizetni bárkinek is egy fillért sem.

Hiába szűrök, ahol lehet, magánszemélyre, ott is kizárólag a közvetítők hirdetéseit találom, ugyanazok a telefonszámok és, ahol van, nevek ismétlődnek.

Néhány kivételt találtam, ahol egyetemista lányoknak kínálnak szobákat... én nem az vagyok, de, ha az lennék se mennék olyan helyre, ahol ez kikötés.


Hétfőn kezdek új munkahelyen, rezsivel együtt max. 80 ezerig tudnám megfizetni a szállást, de nem találok semmit, se lakást, se szobát.



2018. máj. 22. 19:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

18: Rengetegen leírják GYIK-en, hogy biztos állásuk van X vidéki városban nettó 250-ért, vagy 500-ért. Minden nap olvasok itt ilyeneket.

Nettó 250-ból meg önálló lakást lehet bérelni még Budapesten is könnyedén úgy, hogy félre is tudsz tenni.

Adott nagyvárosban pedig 60-70 egy önálló lakás bérleti díja.


Akinek gond a 80 000 lakhatásra rezsivel, az 120-nál többet nem kereshet.

2018. jún. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ennyiért esélytelen, max szoba. Nekem az előző albérletem egy szuterén lakás volt, 75 + rezsi, a mostani meg 95 + rezsi... Ha ennyit tudsz csak rászánni, akkor érdemes facebookon csoportokban keresgélned, sokan írják ki, hogy lakótársat keresnek :)
2018. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!