Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Aki albérletbe lakik ki hogy...

Aki albérletbe lakik ki hogy oldja meg hogy következő hónapig kijöjjön anyagilag?

Figyelt kérdés
Számlák az első albi+rezsi+hitel+kaja+auto és az öltözködés gyermeknek felnöttnek? Hány napra főztök és mit?mi a legszükségesebb aminek kell itthon lennie?
2018. máj. 25. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
43%

"Aki albèrletben èl annak ne legyen kocsija?


Vagy ne legyen gyereke?


Azèrt mert nincs sajàt hàza?"


Nem. Azért, mert nem telik neki rá, azért.

Nekem van saját lakásom, több is, mégsincs kocsim, soha nem is volt a családban senkinek.

És pénzkidobásnak is tartom, egyszerűen fölösleges, még ha telne is rá, de nem is telik.

De akinek nem telik, annak ez el is dönti, hogy nyilvánvalóan nem kéne költenie rá, ha magát akkor nem tudja fenntartani.

Egyébként senki nem írta, hogy ne legyen kocsija, szóval nem tudom, honnét jött ez.

2018. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

"Szinte sajnàltatja magàt,hogy nem tud megèlni,de tőlünk elvàrja,hogy vígan kifizessük a 120.000+ rezsit ès ne panaszkodjunk,pedig ketten nem keresünk túl jól mert össz:300.000 forint a bevètelünk.


Sokan egyedül megkeresik ezt az összeget mègis sírnak!



Sok tulaj csak fogja be a szàjàt,mert mi bèrlők egèszítjük ki a fizetèsüket,ès emellett sírnak is.


Annyi bèrleti díjat fizetünk,mint màsnak a fizetèse.


Ez felhàbirító!"


Mivel nem tartottam fenn SOHA kocsit se én se senki a családban, és nem is fogok, azt a pénzt ingatlanba tettük, ezért most van saját lakása a családban mindenkinek. 1 db/fő.

Mi ezen a felháborító?

Mást kezdtünk a bevételünkkel.

Tudod, a tücsök és a hangya.

2018. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12#

Te nagyon buta vagy!

2018. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!