Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más egyetemista rajtam...

Van más egyetemista rajtam kívül aki nyáron diplomázik de a választási eredmények miatt külföldön keresgél munkát?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már most megyek, a középsulit is itt hagyom, ugyse szeretem:P
2018. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

És ha van ilyen akkor megnyugszik a kis lelked?

Vagy mégis milyen céllal született meg a kis buksidban ez a kérdés?

2018. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg azt gondolod, hogy ha most nem a Fidesz nyer, akkor ugyanazon a munkahelyen idén már 5-ször annyi fizetést adnának, mint tavaly ilyenkor??

Nem legyünk már ennyire korlátoltak.

2018. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Én elsô éves egyetemista vagyok, szóval még lenne 3 évem. Viszont most úgy döntöttem, hogy nyáron otthagyom a suli, és irány München, mivel vannak ott kapcsolataim, ezért ki tudok menni. Elsôsorban az rázott meg az eredményekben, hogy a gyûlölet demokratikus úton nyert, és szerzett legitimitást. És nem hogy szimpla többség, hanem kétharmad. Ez katasztrófa.

És ez a kormány nem csak a légkört szennyezi, mint sokan gondolják, hanem a gazdaságot is. Egy nagy humbug az egész, összes statisztikai kutatás mást mond, a média nagy része propaganda, a kis maradéksem független. Egyszerû trükk a szorzókkal. De pár éven belül erre majd a mostani fideszesek is rájönnek.

Sajnálom, hogy a hazám meg lett mérgezve és tönkre lett téve.

2018. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Én 15 éves vagyok, nyáron költözöm ki Németországba.
2018. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5-ös, hogyan? Mit fogsz csinálni?

Én is szeretnék.

2018. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Én azt tervezem, hogy befejezem itt az egyetemet (elvileg 2019 nyarán végzek), aztán húzok a p...ba.
2018. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Azt ugye tudod, hogy külföldön a több pénzért nagyobb elvárások is vannak? Nem kap állást minden ostoba, akinek a kezébe nyomtak egy büfészakos diplomát, csak a legjobbak, a legpiacképesebbek. A magyar kivándorlók 2/3-a diplomás és mosogat kint. Persze vannak akiknek sikerült a szakmájukban elhelyezkedni, de azok kimagaslóan jó mérnökök, informatikusok vagy orvosok.


Ha valami viccdiplomával, pl. gazdász, bölcsész, jogász vagy még ezeknél is viccebb diplomával mész ki, állhatsz be mosogatni minimálbérért azt ugye tudod? És még egy néger vagy szír is megbecsültebb ember lesz a társadalomban mint egy kelet-európai.

2018. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem.

Maradok msc-n és tervezek phd-ra is menni, majd maradok itt Magyarországon.

A problémákkal szembe kell szálni, nem elmenekülni

2018. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Sosem értettem mire jó ez az egész.

Ha nem tetszik a rendszer, harcolj ellene, járj tüntetésekre, támogasd az ellenzéki médiát, beszélj az ismerőseiddel hogy ne nézzék a propagandát, stb.

A menekülés nem megoldás.

Szerinted más országokban nincsenek problémák?

Franciaországban folyamatosak voltak tavaly a tüntetések, Angliában pedig megszavazták a Brexitet.


Utálom a fideszt, de nem hagyom hogy elüldözzön az országomból. Maradok és harcolok ellene.

2018. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!