Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Akik EGYEDÜL élnek? Válaszolná...

Akik EGYEDÜL élnek? Válaszolnátok nekem? Mennyi a havi kiadásotok, mennyi pénzből éltek?

Figyelt kérdés
Legfőképp olyan válaszolok érdekelnek, ahol segitség nincs máshonnan.

2018. jún. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül élek. Saját lakásom van, hitelem nincs. 54m2-es kis panel, alacsony rezsivel. Csekkekre kb 30-40e körül szoktam fizetni. Változó. Fűtési szezonban több, nyáron kevesebb.

A megélhetés/kaja rajtad áll. Ki lehet hozni olcsón is, drágán is. Itt lehet a legtöbbet spórolni. De nagyon alapra nem érdemes tenni, ha nem muszáj mert utána költheted gyógyszerre. Én erre kb 40-50e-t költök havonta. Ebből olyan szintet tudok tartani ami nekem már élhető.

Ha nem kell vennem semmit akkor az efeletti részt félreteszem. Szerintem ha egyedül vagy mindenképpen kell gondolnod arra, hogy "beüt a szar". Ha nincs segítség akkor neked kell megoldanod mindent. Jobb felkészülni.

Egyébként egy kisvárosban élek, Budapesten szerintem ennyiből biztos nem jönnék ki, viszont ott más a fizetések színvonala is.

2018. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 41ezer Ft a nyugdíjam.

Ebből kb. 60ezer Ft a havi rezsim.


A fennmaradó rész pedig eldorbézolom.

2018. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Budapesten egy belvarosi 34 nm2 hitelmentes, sajat lakasban elek.


A rezsi olyan 30-48 kozott + mobiltelefon

Kaja 40 ezer korul.


+ haztartas, szorakozas, pipere cuccok, ruha, cipo.

Mikor mennyi.


450 ezer

2018. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapest agglomerációjában hiteles 53 nm-es saját lakásban 70 e a törlesztő, 25-30 a rezsi.

Két lakástakarék 40 ezer.

Telefonszámla 3990.

Kaja olyan heti 10-12 ezer.

Tisztítószerek, pipere cuccok mikor mennyi. Havi 5-10 ezer max.

Macska havi 5 ezer.

A maradék megtakarítás.

2018. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!