Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kisgyerekes családok, ahol a...

Kisgyerekes családok, ahol a nő gyes/gyeden van, férfi dolgozik, hogy tudnak kifizetni havi 100-150e ft alberletet+rezsit?

Figyelt kérdés
Ezen kívül még meg ott van a tel.számla,kaja,gyogyszer,egy két új ruha,kocsi..bár ez már luxusnak számít.Itt nem azokra gondolok ahol a férfi 300 ezret visz haza.
2018. júl. 23. 00:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy pokoli, nehéz, sokszor idegörlő, dr lényegében boldogok vagyunk, nekem volt már rosszabb sorom is, 2.5 évet voltam hajléktalan mikor szüleim meghaltak én meg akkor realizáltam, miért is kellett volna tanulni, ott álltam 25 évesen szakma, érettségi, minden nélkül... 2009ben mikor még munkát se lehetett találni, ahhoz képest most álom életem van. Ráadásul olyan szakmát tanulok, ami gyerekkorom óta érdekelt.
2018. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
85%

Pokoli?

Hehe. Megaf.aszom.

Neeeem. Ha autóbalesetben meghalna a 2 gyereked, a feleséged összeégett arccal és testtel vonyítana éveket keresztül napi 10 órákat, te pedig életed végéig láb nélkül hajtanád a kerekesszéket az kezeiddel, na AZ lenne a pokoli.

Hogy szűkösen kell megélni, de mellette van lehetőség fejlődni, és olyat tanulhatsz, ami érdekel?

Ez nehéz, embert próbáló, de közel sem pokoli. Sok szerencsét.

2018. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Ott a pont.

Egészség legyen a többi nem számít!!!!

2018. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Coffelia válasza:

Én vagyok a nő gyesen, a kisfiunk kétéves, a férjem 250 körül keresett eddig.

Fővarosi lakást berlünk a központban 115 ezerért, nagyon kifogtuk, ehhez főleg szerencse kellett. A rezsink (gáz-víz-villany) a korszerű fűtés miatt télen max 45, nyáron egyszer csak 14 volt, de akkor alig voltunk otthon.

A gyes, és a maszek munkáim még úgy 100ezret hoznak, ebből meg lehet lenni úgy, hogy tudunk vegyesen ruházkodni újból és turisból is. A kajára sokat költünk, fontosnak tartjuk az adalékmentességet. Tartalékunk nincs, minden elfogy a hónap végére, így csak segítséggel tudunk például nyaralni. Autónk nincs, és egyelőre nincs is rá szükségünk, Budapest belvárosa bkv szempontjából nekünk nagyon jó. Ha már teljes gőzzel dolgozom én is, akkor fenn lehet tartani egy kocsit, és akkor kijjebb tudunk költözni, de jelenleg ez nagyon megfelel nekünk.

2018. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!