Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? (albérlet)

Figyelt kérdés

1 opció: 3 szoba, 1 dolgozó fiú,és szintén egy dolgozó lány +te tanulóként havi 30-33k mindennel. Mindenkinek külön szobája van.

2.opció: 2 szobás lakás, 3 -4 lánnyal, közös szobád van mindenképp valakivel. Havi 25k+rezsi.

A városban való utazás nem gond.

Én az 1.opció mellett állok, külön szféra, tanulás miatt stb. Csak nem tudom,hogy mennyire jó/rossz ha egy fiú is lakik még a lakásban.

19/L

Véleményekre vagyok kíváncsi,város mindegy.



2018. aug. 2. 21:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval sem mondtam, hogy bulizni fogsz, de nyilván nem véletlenül ez jutott előbb eszedbe, nem az, hogy nem fogsz hajnalig tanulni...
2018. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Kamu kérdés, nem létező probléma. (Mint az összes olyan, ahol odaírják, hogy 16/L, 21/F, stb...). Ezeket mind az üzemeltetők találják ki.
2018. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, ne légy már ilyen korlátolt hülye, kérlek.


Kérdező:

Az első a jobb választás, ez nem is kérdés.

2018. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
25%

10-es menj el egy szakorvosi rendelőbe ott segítenek rajtad.


ÍGy kiakadni azon, hogy nem tudsz értelmezni :))))))))


"A nevük engem sem érdekelne, de szeretnék bemenni a lakásba, ott körülnézni és beszélni azokkal, akikkel utána esetleg együtt fogok élni."


NEM kérte a kérdező, hogy bemehessen és beszélgethessen velük. Ennyi.

Pont ezért a felháborodásod SEM JOGOS.

2018. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

11-es az elozo valaszokban irtak, hogy ha nem bulizni jarok egyetemen alatt, hanem a tudasert akkor nem lesz olyan nagy gond a lakok eletvitelenek osszeegyeztetesevel. De keresd tovabb a csomot a kakan:)

Meg nem voltam megnezni, hetvegen tervezem igy elozetes infot nem adhat ki, csak par tulajdonsagot roluk.

2018. aug. 3. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!