Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 11 lakásos udvaron lakom,2...

11 lakásos udvaron lakom,2 gyermekkel. Meg kérdezem, itt is úgy án, hogy este 22 óra után csend van? Vagy, itt nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minden nap 22 óra után is kint vihognak, zenét stb, azaz hangosak, az nem zavarna ha a hétvégén, de minden nap? Mivel nem dolgoznak.. Ki tehetek egy törvényi papírt? Azaz nyomtatók? Mit tegyek. Lassan itt a suli, és kelni kell. NE AZT ÍRJÁTOK KÖLTÖZZEK EL. köszönöm szépen 😊
2018. aug. 17. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyomtass nyugodtan felszolitast es ragaszd ki. Hatha elhalkulnak. De a rendoroket is rajuk hivhatod csendhaboritas cimen ha nem hasznal a szep szo.
2018. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ez minden napos,nem akarok balhét. De ez nem jó,hajnali 2 íg van hangos beszéd, és zene sokszor. Milyen papírt tudok nyomtatni, és honnan?
2018. aug. 17. 22:59
 3/13 anonim válasza:
31%
Ez az átka a lakóparki új építésű lakásoknak. A prolik veszik, bődületes hitelekre, meg CSOK-ra, aztán iszonyat tahón viselkednek. Tudom én is ilyenbe laktam, elég is volt.
2018. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3.Ez régi ház, xx. Ker és nem biztonságos. De itt lakunk. De unom, mivel ők nem dolgoznak, így lehet dáridó. HONNAN TUDOK LETÖLRENI ILYEN HÁZIRENDET? Köszönöm szépen.
2018. aug. 17. 23:33
 5/13 anonim válasza:
95%

Sehonnan. Hívd ki a rendőröket ilyenkor.

A "rejtett erőforrásokat" nem fogja érdekelni a te kinyomtatott házirended, tán még olvasni se tudnak.

2018. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudnak olvasni, mivel sok nekem szánt levél, értesítés nem érkezik meg. Övék mind megjön. Érdekes nem? Pl villanyszámla. Közös udvar, 1 bejárat.
2018. aug. 18. 00:42
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogyan hívható ki, hogy ne tudják én hívtam?
2018. aug. 18. 00:43
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

sajnos szinte semmit nem tudsz tenni, esetleg megkérheted őket, de úgyse lesz eredménye

Esetleg ha a lakók nagy többségét zavarná, akkor össze lehetne fogni, de szerintem ez sem fog menni

sajnos ahol sokan vannak, mindenütt ez van, sőt nálunk csak 2 lakásban vannak, de a problámák 90 százaláka velük van.

A rendőrség ki se fog menni, ha mégis, akkor sem tud mit tenni, lehet, hogy egyszer szólnak nekik, de azzal sem fognak foglalkozni. Azt is tudni fogják, hogy ki hívta ki a rendőröket, sőt már a hívás is nehéz lesz, öszze-vissza fognak kacsolgatni a rendőrségen, mert egyik sem akar kimenni. Papírt hiába teszel ki, kiröhögik, tudják jól, hogy mit tesznek, de ezzel is jelzik, hogy ez az ő területük

Most még csak a leveleid túnnek el, legközelebb majd lehet, hogy más is.

Sajnálom, de nincs más lehetőség, mint költözni vagy beletörődni, hiába van igazad, nem tudsz mit tenni, csak, ha összefogtok

Nekik is meg kell iniiuk valamikor a segílyből vett italt, elszívni a cigit stb.

Sajnálom, de ez csak rosszab lesz...

2018. aug. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ėn beszėlnėk a tōbbi lakoval. gondolom nem csak tėged zavar. együtt hátha tōbbre mentek.
2018. aug. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem a közös képviselőt kérd meg, hogy tegyen ki egy felszólítást...
2018. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!