Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Nyíregyházán milyen az élet?...

Nyíregyházán milyen az élet? Érdemes odaköltözni?

Figyelt kérdés
Kelet Magyarországot mindenki lenézi akivel eddig beszéltem igaz nem tudom miért..Én eddig 2x voltam ott és nekem nagyon tetszik a város,igaz Budapestiként nekem minden új ami nem ott van..(Elsősorban Nyíregyházi lakosokat vagy akik éltek ott azoktól szeretnék véleményt kérni.)
2018. okt. 31. 09:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%

Nem érdemes. A fizetések a magyar átlag majdnem felénél vannak, szolgáltatások szinte semmi, üzletek dettó ...

Délután öt után ember nincs az utcán, egy színház van, és ha láttad azt a pár darabot, akkor kész.

Étterem, kávéház, stb. is alig van, minimális választékkel, rengeteg üzlet már ötkor bezár ...


Egy tipikus, elszegényedő, bezárkózó, leépülő, depresszív hely.

2018. okt. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Én mikor voltam nem úgy tűnt hogy minden ötkor bezár,igaz én nyáron voltam..Az igazság az hogy Pestről szeretnék már elmenni mert itt sajnos nem tudnék egyedül elköltözni a magas árak miatt..Van munkám de hát az annyira keveset fizet hogy nem igazán szeretnék itt maradni,a másik hogy hiába dolgoznék több pénzért ha ugyanúgy a szülőkkel élek..25 éves vagyok..
2018. okt. 31. 10:17
 3/25 anonim ***** válasza:
12%

Pedig így van ...


Ne keletre menj, ha mész, hanem nyugatra.

2018. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nyugat meg valamiért nem vonz,voltam már Győrbe de az valahogy nem annyira tetszett..De ha őszinték akarunk lenni itt ebbe az országba sehol se jó akárhova megy az ember..Még egy olyan kérdésem lenne hogy engem hívtak Nyíregyről Jysk-ből,van tippetek kb mennyi lehet a bérezés ?
2018. okt. 31. 11:12
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Nyiregyházán jártam gimibe, egy évet dolgoztam is ott. Tulajdonképpen minden van ott mi kell, de Bp-el ne hasonlitsd össze. Nekem Nyh kicsit "fapados". Viszont ha már kelet, akkor én inkább Debrecent ajánlom. Több a lehetőség, jobbak a fizuk, sok a fiatal, van élet. Pesten élek 10 éve, de nem érzem otthonomnak. Néhány éven belül a családommal Debrecenbe szeretnénk költözni.
2018. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Voltam Debrecenbe viszont nekem olyan mint Pest,nem hiába Mo második legnagyobb városa...Nyüzsis nekem nagyon..Igen Nyíregyen van minden ami kell..Én Bp-n születtem de nem szeretek itt élni,persze szép város oké de nem jó itt..Igazából nem nulla forinttal indulnék neki a dolognak..Nekem most ismerősöm külföldöt mondja hogy próbáljam meg...Én meg ugy vagyok vele hogy egyedül nem vágok bele mert az nagyon necces..
2018. okt. 31. 20:41
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem neccesebb, mint egy leszakadó régióba költözni szegénynek.
2018. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem mondanám hogy Nyh-án mindenki csóró. Elég csak a külvárosi részt megnézni, vagy Sóstóhegyet, na ott aztán látni nagy csodákat.

Kérdező, ha többször is tetszett a város, akkor biztosan jól éreznéd magad ott. Ez egy kisváros, mármár falusi hangulattal. Aki erre vågyik miért ne élhetne ilyen helyen? A puding próbája az evés. Ha ajánlottak munkát, elfogadható fizetéssel, akkor vágj bele.

2018. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Legelőször haza se akartam jönni úgy voltam vele,igaz sok időm nem volt felfedezni a város mert kb 5 óra alatt nem lehet teljesen bejárni..Az állatkert nagyon tetszett...A közeljövőben is vissza szeretnék menni majd csak hát nem olcsó a lejutás vonattal sajnos://

Mondjuk veszteni valóm nincs,nem jönnek be a dolgok hazajövök..

2018. nov. 1. 23:51
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Nyíregyháza Kelet-Magyarország legélhetőbb nagyvárosa. Ne hallgass az 1-esre, baromság amiket írt! Minden van ott, ami egy nagyvárosba kell. Az tény, hogy a fizetések alacsonyabbak, mint a dunántúli városokban, de van munkalehetőség, meg lehet élni. Abszolút emberléptékű város, és ráadásul nagyon szép is. Én nem nyíregyházi vagyok, de Szabolcs megyei, és ha lenne pénzem, Nyíregyháza lenne az első, ahová költöznék. Tegyél egy próbát, keress albérletet, munkát, aztán meglátod, szereted-e.
2018. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!