Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hangoskodó arab szomszédok?

Hangoskodó arab szomszédok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Albérletben lakok egyedül, az arab szomszédaim hangoskodnak. Ők is bérlik a lakást. A főbérlőm már szólt az övékének, hogy kussoljanak, de az ő főbérlőjüket nem nagyon érdekli a dolog (kínai a tulaj), plusz az arabok is eléggé renitensek és még ők vannak rám megsértődve. (Pedig mielőtt jeleztem volna a főbérlőm felé a dolgot, szóltam nekik szépen, hogy legyenek szívesek csendesebben lenni. Persze erre az volt a válasz, hogy még inkább csinálták a fesztivált). Sajnos a rendőrséget nem tudom rájuk hívni, mert nem üvöltetik (már) a zenét hangosan, csak kiabálnak egymással. (így kommunikálnak alaphangon). Kihez forduljak? Tudtommal mi egy nemzeti öntudattal rendelkező ország vagyunk, csak van olyan szervezet, akik segíthetnek. Nehogy már arabok nyomjanak el a saját hazámban.

2018. nov. 10. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a magyar szomszédaim csinálják ugyan ezt, akkor én most hova tegyem a nemzeti öntudatom?
2018. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

A helyi önkormányzat jegyzőjétől kell kérni birtokvédelmet, mivel ez birtokháborítás. Ő felszólítja a lakás tulajdonosát a rendzavarás megszüntetésére. A kínaiak nem szeretik, ha egy magyar hatóság kikezdi őket, nehogy olyan derüljön ki, ami nem legális...... és irány haza.

A birtokvédelem kérésének van egy nyomtatványa, neten is elérhető és 3000 Ft-os okmánybélyeg kell rá.

2018. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
30%
Irj egy névtelen feljelentő levelet a Kádár, azaz OV irodába. Biztos rámozdul ez a rendszer, hisz ez élteti.
2018. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
“Tudtommal mi egy nemzeti öntudattal rendelkező ország vagyunk, csak van olyan szervezet, akik segíthetnek. Nehogy már arabok nyomjanak el a saját hazámban.“ Na innèt látszik hogy kamu. Az arabokra amúgy sem ez jellemző.
2018. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha csak hangosan beszélnek, azzal sajnos nem foglalkozik senki. Sok olyan ember van, aki nem veszi tudomásul, hogy a környezetét a viselkedésével zavarja.
2018. nov. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a válaszok... 😅😂 Azzal ugye tisztában vagytok, szalonnával meg disznózsírral dobálózó észlények, hogy ez nem úgy működik ám, mint a vámpírok meg a fokhagyma? Remélem ezeket csak viccből írtátok.
2018. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha mellettetek laknának ezek az arabok ti sem játszadoznátok a szalonnával, mert ha szembetalálkoztok velük a folyosón, akkor ki tudja hogy torolnák meg a sérelmet.
2018. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!