Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecen Dóczy lakóparkban...

Debrecen Dóczy lakóparkban sok az arab?

Figyelt kérdés
Mennyire lakható?
2018. jún. 15. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az újra gondolsz? Biztosan sok külföldi lakik/fog ott lakni.

Az a helyzet, hogy ott sokan befektetésnek veszik a lakásokat. Nyilván az egyetem miatt. Ha megnézed jófogáson a kiadó lakásokat Db-ben, van ott egy csomó. (felismerhető). Nekem biztos nem kéne, de eladó hirdetésként is vannak fent ilyen lakások, és ha megnézed, az eladónál mindig van alaprajz.

[link]

Oké, megkerestem. Külföldieknek pedig nyilván jó, mert modern, új, egyetem közel, közlekedés jó, és designos.

Eldöntöd, hogy tetszik-e. Valamint, hogy a környék tetszik-e. Mi a fontos neked egy lakásnál, mi legyen a közelben? Ott van jó közlekedés, ami azt is jelenti hogy ott dübörög el a villamos, és két forgalmas út határolja - egyébként. Eggyel arrébb van a buszvég, a doberdón van bolt, most fejből nem vágom, hogy mekkora távolság onnan pl. az volt délibáb áruház aldival és sparral. Nem tudok eligazodni azon a lakótelepen (belül). Tehát azt is nézd meg, hogy mihez legyen neked közel a lakás. Sok új építés van most Db-ben.

2018. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó-e neked pl. a beosztása.

(mérete - ára- ár-érték arány)

Vagy pl. az hogy olyan nagy tömb.

ez kimaradt.

2018. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen és az arabok:

debreceniként azt mondhatom, hogy az itteni arabok:

- egyetemisták

- orvosnak tanulnak

- tele vannak pénzzel.


Nincs velük gond. Másféle "arabokat" (seftelőt-csencselőt) nem látok.

2019. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bankban szoktam őket látni, mikor megyek ... pénzt vesznek ki. Ittassal, bunkóval, vallási fanatikussal még nem találkoztam.
2019. márc. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!