Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kikészít az albérletünk...

Kikészít az albérletünk tulaja, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Nemrég költöztünk el a párommal és a kisbabánkkal új albérletbe. Az elején nem volt gond, azon kívül, hogy a tulaj- egy idősebb alkoholista néni minden nap jött nézni hogy mit csinálunk a házban. Később elkezdett MINDENBE bele kötni, mi pedig birka módra igazodtunk hozzá, már megtűrt vendégnek érezzük magunkat abban az albérletben amit mindig időre fizetünk, nincs elmaradásunk sem. Van egy fagyasztó a házban ami tele van, de mi nem használjuk, minden benne lévő dolog a nénié. Meg is egyeztünk hogy ezt majd levonja a villanyszámlából, de nem tette meg eddig. A legutóbbi villanyszámlánál szóltam, hogy akkor tessék levonni most már a fagyasztó fogyasztását, mire kiabálni kezdett hogy én milyen inkorrekt vagyok, és hogy most hónap végéig költözzünk ki.

Szerződésünk van, ami tavasszal jár le, de nem közjegyző által hitelesített. Megteheti hogy kidob minket, pici babával?



2018. nov. 16. 11:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
9es, azért mert nem ért az adózáshoz még nem biztos hogy nem adózik, léteznek könyvelő cégek...
2018. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
11: Én is ezt írtam. Mi az az új infó amit hozzá akarnál tenni?
2018. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Ebből nem az következik hogy ezt írtad...

"Különben elég nehéz a hivatali út a legális kiadásra, attól, hogy van szerződés, még egyáltalán nem biztos, hogy könyvel, mint a kisangyal, hogy negyedévente eleget tegyen a NAV elvárásainak.


Szóval lehetséges, hogy illegálisan van kiadva, és nem adózik, nem könyvel"

2018. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

13: Mi a különbség?

A 'lehetséges' és a 'nem biztos' között van valami különbség, amivel valami újat mondtál?

Magyar az anyanyelved?

2018. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Különben én is leírtam a nem biztos-t IS és a lehetséges-t IS. Szóval végképp nem értem, mit szeretnél mondani.
2018. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is!
2018. nov. 16. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!