Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegediek? Mennétek az ötödik...

Szegediek? Mennétek az ötödik (1+4) emeletre albérletbe?

Figyelt kérdés

Adott egy Olajos utcai téglablokkos szigetelt, teljeskörűen nagyon szépen felújított,légkondis 50 m2-s lakás,március~áprilistól tervezzük kiadni teljes,igényes berendezéssel,ahová még a kávéskanalat sem kell vinni,minden van.

Igen ám,de ötszintesben zárószinti...ami,ha jól számoltam,80 lépcső...


2018. dec. 30. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalok minden bizonnyal kiveszik, nekik még nem jelent gondot ennyi lépcső. Idősebbek, vagy kisgyerekesek már nemigen.
2019. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ötödik emeleten lakom lift nélküliben, igaz nem albérletben, de persze, úgy is bevállalnám. Fiatalként ennyi senkinek sem kellene, hogy gondod jelentsen.

Nálam a fentieknél inkább az Olajos utca jelentene gondot, én oda nem szívesen költöznék.

2019. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi a baj vele?

Ez a toronyház utáni 4. szalag(a 3. három lépcsőházas).

2019. jan. 5. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Űrhajós utcának kifejezetten rossz híre van szegedi viszonylatban, az Olajos utca pedig ott van egy köpésre tőle.

Plusz, bár ez korábban nem merült fel nálam, de utólag így azt mondom, hogy jó, hogy egy relatíve forgalmasabb utcában lakom, késő este nem szívesen mászkálnék be egyedül a buszmegállóból egy kisebb, kihalt utcába.

2019. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. lakásvásárlásnál környék esetében két kitételem volt - ne Móraváros, és ne Űrhajós utca környéke, ezeket a hirdetéseket kapásból meg se néztem.
2019. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ouch, igen, itt nem az 5. emelettel lesz a gond...:-) Nézd, nem a legjobb környéke Szegednek, sőt. De mivel ott is durván elmentek az árak, előbb-utóbb kiveszik.
2019. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!