Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért írják sokan a facebook-o...

Miért írják sokan a facebook-on az albérlet hirdetések alá hogy "Én vagyok a következő! "?

Figyelt kérdés
Tagja vagyok pár albérletes csoportnak, és egy ideje már feltűnt a jelenség, de nem tudok rá magyarázatot találni. Miért írják sokan a hirdetés alá hogy "Én vagyok a következő!", vagy csak annyit hogy "következő"?

#hirdetés #Facebook #albérlet #facebook én vagyok a következő
2019. jan. 17. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Ha tőlünk kérded, hogy ki mit miért csinál, írjad te is nyugodtan: "Én vagyok a következő"!
2019. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan lehetőség, hogy automatikus üzenet pl.: Érdekel vagy én vagyok a következő, sb. Megnézik a hirdetést és véletlenül rányomnak.
2019. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
idiota facebook újítás... ha rá mész komment írásra lehetőségnek feldobja és teljesen véletlenül mennek rá...azota élvezhetetlen kommenteket olvasni rendesen kommandosba kell görgetni telefonról ne hogy elnyomjam...
2019. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!