Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha nem hó elején veszem ki az...

Ha nem hó elején veszem ki az albérletet, hanem végén, akkor kell különbözetet fizetni? Vagy általában hogy szokott lenni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 26. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk 28-án költözöl be, és 31 napos a hónap, akkor azt a 4 napot kell fizetned értelemszerűen, és következő hónaptól meg a teljes havi díjat.
2019. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xswerdy ***** válasza:
de olyan is szokott lenni, hogy neked pl. 10.-e a hónap fordulód, amit beköltözéskor kifizetsz, az köv. hónap 10-ig van kifizetve, és így tovább. Megállapodás kérdése. De jó fej tulaj pár napon esetleg nem problémázik. Ha 28.-án már üres a lakás, megállapodtatok, hogy 1.-től kiveszed, lehet, hogy átadja a kulcsot hamarabb.
2019. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: igen, lehet. Nekem letették a 2 havi kauciót + 1 havi bérleti díjat, és pár nappal előbb adtam kulcsot. Azalatt beköltözött. Hosszú távra terveztünk mind a ketten, nem ezen a 3 napon múlt.
2019. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mostani albérletünkbe 30-án költöztünk be, nem kért a tulaj arra a két napra pénzt. A normálisabbja szerintem nem problémázik ezen. Sőt úgy volt, hogy lehet, a lakásból csak kicsit később költöznek ki az előző bérlők, így szóltunk az akkori albérletünk tulajának, hogy előfordulhat, hogy csak kb 2-án költözünk ki, ott se kellett volna pluszban fizetnünk (mondjuk ott a közművek a mi nevünkön voltak).
2019. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
2 napi lakbérért az értelmesebb ember azért nem szokta megba**ni az anyját.
2019. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!