Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek is az a normális,...

Szerintetek is az a normális, ha friss levegő van a lakásban?

Figyelt kérdés
Valamiért érzek egy ilyen fura, nem tudom mihez hasonlítani szagot a lakásban, a szobában is van egyfajta háttérszag, tehát ha beszívom a levegőt, akkor társul hozzá még valami. Normál esetben nem kellene semmilyen szagot érezni, nem? Nem is dohot mondanék, bár az ablak eléggé korhadt. Normális, hogy emiatt el akarok költözni, mert zavar? Eleinte lakásnézéskor azt httem, elég csak kiszellőztetni, de tévedtem.
2019. márc. 27. 13:02
 1/8 anonim válasza:
79%
Ilyen idióta kérdést.. omg
2019. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a hàzban pl most is bukón van az ablak mindenhol, vagyis kb 6 helyiségben.

Jó idő van, de mi télen se tartjuk nonstop az ablakokat.

Igen, nyisd bukóra, hagyhatod úgy egész nap.

2019. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Alapvető, hogy szellőztetek, de ha ezzel nem változik a benti levegő minősége, mert valami miatt van bent egy fura szag, akkor mit lehetne tenni? Az nem valami normális, mert az a normális, ha nem érezni semmit a friss levegőn kívül
2019. márc. 27. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Akkor meg pofonegyszerű: kifested a lakàst.

Mi minden tavasszal kifestjük a hàzat, nem mondom, hogy kis meló azt a majd 130 nm-t kifesteni, de így garantàlt az egész éves friss levegő.

Elmész a festékboltba, megveszed a hengereket, festéket, glettanyagot, takarófóliàt, és nekilàtsz.

Megszűnik a kellemetlen szag.

2019. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégsem a falakból jött a szag, akkor jöhet a bútorcsere is.


Amúgy nem volna egyszerűbb végig szaglászni mindent, hogy honnan jön a szag?!

2019. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki lett festve, hiába. Bútorokat cserélni? Szerimtem inkább a koltozés.
2019. márc. 27. 18:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok minden miatt lehet ilyen szag. Az egyik ilyen tipikus ha penészedik a fal, vagy rohad a parketta. Ez festéssel sem változik meg. Persze ha régiek a bútorok, bevették a nedvességet a párát, akkor annak is lehet szaga.
2019. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk a fal penészedett, nyirkosodott. Emiatt a bútorok is kellemetlen szagot árasztottak. Ablak és padlócsere volt, valamint újra festettük az érintett szobát. Azóta frissesség van .
2019. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!