Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Normális hogy az idén készítet...

Tamás0002 kérdése:

Normális hogy az idén készített központi fűtésünkbe, a radiátorokban hallani levegő bugyogást?

Figyelt kérdés
Pedig szereltek fel két automata légtelenítőt a legmagasabb pontra. Próbáltam a radiátorokon már légteleníteni, de csak víz spriccel.

2015. okt. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom van. Én is végig légtelenítettem a rendszert már 3x, nyomás stabil, de még mindig amikor indul kazán csordogál a radiátorokba a víz, és csattannak néha később is a buborékok.

Eddig egyetlen értelmes tippet kaptam. Alsó tágulási tartályos a rendszerem, és javasolták, tegyek egy tartályt fentre is. Így ami levegő van a rendszerben, az ott fog ragadni. Még nem próbáltam meg.

Én is kíváncsi leszek a válaszokra.

2015. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam kétcsöves fűtés, a fő 22-es csőből ágaznak le a 18-as csövek a radiátorokhoz,a kazánnál magasabban vannak a fűtéscsövek, nem tudom ez számít-e.
2015. okt. 22. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!