Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miért ilyen nehéz fiúnak...

Miért ilyen nehéz fiúnak albérletet találni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és Budapesten nézelődöm szobák között. Érdekes dolgok vannak azért. 10-ből 9 hirdetés én ez áll:,Olcsó szoba kiadó kimondottan egyedülálló hölgynek.' A következőben:,szoba kiadó kizárólag hölgynek,extrákkal.' És még vagy 100 ilyen hirdetés. És én, aki felad sok oldalon egy teljesen normális, igényes hirdetést, hogy igényes, dolgozó, káros szenvedélyektől mentes fiú szobát keres, aki kB csak aludni járna oda mert reggel munka, délután edzés, én meg nem találok semmit. Plusz ajánlást is tudnék vinni, plusz kaució sem gond.:( Annyit kötöttem ki, hogy csak lánnyal költöznék össze, de nem azért mert perverz vagyok, hanem mert meleg vagyok és a lányok általában megértőbbek, plusz melegekkel nem is laknék együtt, mert régebben laktam együtt és az, hogy folyton bámultak meg minden az nekem sok volt, eleve monogám vagyok évek óta, nem szeretem az ilyet. Ennyi, semmi más extra kérés nincsen. Érdekes az is, hogy lányoknak nagyon olcsón adják ki a szobákat, kaució nélkül is, de fiúknál más a helyzet és azért valljuk be, arra nem foghatják a tulajok, hogy a lányok rendesebbek, mert ez nem mindig igaz. Csak elszomorító, hogy én mint egy normális vidéki srác, aki tényleg mindent megtenne egy kis szobáért, intelligens vagyok stb, semmit nem talál, hiába hirdet, hiába nézelődik. :/ Volt már más is így? Vagy van? Meg szerintem az is elszomorító, hogy ilyen tulajok vannak, sok lány meg bele megy ebbe, mert rá van szorulva a lakhatásra, valahol még együtt is kell élni ráadásul a tulajjal mert kiköti azt is. Érdekes ez a világ. Persze az ő dolguk, ő lakása, ő döntésük, csak furcsállom. Vagy lehet az a baj, hogy nem 100.000 Ft-ért szeretnék egy kis szobát bérelni, hanem max 40-50-ért,de igazából kis szobáért szerintem ennyi a reális. Vagy nem tudom.

2019. ápr. 14. 17:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy meleg, mert akkor tudnád, hol kell ezt intézni.
2019. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy a kutyát nem érdekel, szerinted milyen ár a reális. A minap 95+ rezsiért hirdettek egy szobát a céges belső hálón - órák alatt kiadták.
2019. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!