Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valahol lehet még találni...

Valahol lehet még találni albérletet 100eft alatt Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés
1 hónapja nézegetem az albérleteket Budapesten és környékén, de egyszerűen nem találok olyat ami megfizethető. Minimum havi 80eft 2 havi kauciót kérnek mindenhol és ugye hozzá jön a rezsi is így lesz havonta kb. 120eft az albérlet. Még olyan is jó lenne ha némi felújításra szorul a lakás vagy bútorozatlan ezeket meg tudnám oldani és rezsivel mindennel együtt maximum olyan 90-95eft-ot tudnék fizetni mivel meg is kell élni valamiből. Valaki tud olyan weboldalt vagy valamit ajánlani ahol lehet találni 2 főre ilyet? Mind1 hanyadik emeleti vagy szuterén vagy akármi csak megfizethető legyen. Sűrgős lenne, remélem tudtok segíteni.

2018. dec. 2. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fosbúk?


Amúgy ami nincs az INGATLAN.COM oldalon, az nem is létezik!


Ja, és titkos tipp: GÖDÖLLŐ. HÉV, busz, vonat is jár oda. Nagy leépítések is voltak az ottani cégeknél, így sok lakás megüresedett.

2018. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A "fosbúkon" találtam 4-et ami jó lett volna abból 2 írt vissza, hogy kivették már. Gödöllőn ezeket a lakásokat bérelni lehet vagy hogy van ez?
2018. dec. 2. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha rezsivel együtt kell kijöjjön 100-ból, akkor sztem már nem fogsz egész lakást találni, csak szobát. 60+rezsiért csak szobát lehet kapni Pesten. Es lassan már a szoba is olcsónak fog számítani ennyiért. Son sikert az albi kereséshez!
2018. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú. Nem tudnak az emberek a fizetésekhez viszonyítani. Átlag fizetés 130-250eft között van ebből éljen is meg az ember meg fizessen albérletet, hogy a másik meg tudjon belőle gazdagodni és még feljebb viszik az árakat mert semmi nem elég. Ja és még meg is válogatják szimpátia alapján annyi pénzért, hogy kinek adják ki. Hova fajul ez a világ...
2018. dec. 2. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Hős utcában, amíg még van.... Részemről is sok sikert, két személynek százért rezsivel....
2018. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hát nem azért de ha lenne kiadni való lakásom én is a legmagasabb áron adnám ki. És meg is válogatnám kinek.
2018. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakker... Ritka szerencsés leszel, ha találsz ilyent.

Sok sikert hozzá!

2018. dec. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten nagyjából sehol nem kapsz, maximum ismerőstől, baráti alapon. Sőt, vidéki nagyvárosokban is egyre kevésbé, ott is 70-80-tól indulnak a lakható lakások.


Gödöllő azért odébb van, ha minden nap Budapestre kell járni, és azért a helyi közlekedés, lehetőségek is mások. Érdemes lehet viszont Dunakeszi-Vác vonalon nézelődni, onnan elég gyors a vonat.

2018. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A megfizethető elég relatív. Budapesten az albérletek pár nap, a drágábbak pár hét alatt elkelnek, tehát vannak bőséggel, akinek megfizethető. Ez a szomorú valóság.

Sajnos marad a társbérlet és a szoba.

2018. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak baráti, ismerősi alapon lehet és megértem azokat akik teljes áron adják ki csak az ingatlanjaikat. Én is ezt fogom tenni, soha többé nem fogok jótékonykodni, mert nem éri meg. Befogadtam egy kétgyerekes családot kaució nélkül és azota is minden hónapban megbánom.

Jelenleg 45e+rezsiért (kb 25-30e) adok ki immáron 7. éve egy 46 nm-es másfél szobás alacsony rezsijű, felújított, extrás, félig bútorozott, felszerelt lakást a 18. kerületben (nem a havannán) nekik.

Most fogom majd először megemelni a bérleti díjat. Valószínűleg a bérlőm le fog lépni miatta, de nem bánom mert minden hónapban rá kell írnom hogy ugyan mikor akar végre fizetni és ebből rohadtul elegem van..

Soha többé nem fogom kiadni baráti alapon az tuti.

2018. dec. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!