Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 9. kerület József Attila...

9. kerület József Attila lakótelep vélemény?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami tapasztalata a pöttyös u. környékével ? Milyen környék ? Biztonságos ? Lakást szeretnénk bérelni ott de nagyon megoszlanak a vélemények a 9. Kerületről ...közlekedés ? Bevásárlási lehetőségek ? Nem igazán ismerem Pestet hogy hol érdemes lakást bérelni ami közel van a belvároshoz és jó környék .

2019. ápr. 18. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Vannak boltok, jó közlekedés. Láttam már arra gázosabb alakokat, de melyik nagyvárosban nincsenek? Nem is hallottam még megosztó véleményt róla, de kiváncsi vagyok mitől oszlik meg a vélemény róla.
2019. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik része. A metró környékén szarabb, hátul a 4 emeletesekben jobb. Jelentősen megdrágult.
2019. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
József Attila lakótelep: Parkos zöldövezet. Többségében kisgyemmekesek és idősek élenek erre. Tömegközlekedéssel könnyen a belvárosba jutsz. Leginkább 4 emeletes házak vannak. Metró környékén magas panel épületek. Ami szükséges nagyjából megtalálható a lakótelepen, központjában Spar, Lidl, DM, gyógyszertárak, orvosirendelő, óvodák, iskolák. A József Attilán a közbiztonság jobb, mint a környező részeken. Az ingatlanárak drágák itt.
2019. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Drága albérlet szempontjából és sajnos a közbiztonság sem oké annyira.


[link]


Az eset idén a Lidlnél történt.

2023. jan. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!