Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kétszobás albérletben új...

Kétszobás albérletben új lakótárs mellett ha nem tartózkodtok ott, be szoktátok zárni a saját szobátok ajtaját?

Figyelt kérdés
Jövő héten költözök egy idegen lakótárs mellé akit nem ismerek a másik szobában..napközben dolgozni fogok feltételezem ő is..így ilyenkor be szokás zárni a saját szobám ajtaját?? Vagy nem?? Mind két eset mellett szólnak érvek: ha bezárom azzal biztonságban lehetnek a saját holmijaim hiszen nem tudhatom kiket visz fel a lakótársam és ne mászkáljanak be a szobámba..de ha meg bezárom és valami baj lesz pl tűzeset akkor lehet optimálisabb lenne nyitva tartani..ti mit gondoltok erről??
2019. máj. 4. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, te melyik mellett találsz több érvet. Én tuti bezárnám.
2019. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Lakótárstól függ, az elején szoktam zárni, amíg kialakul valami bizalom egymás felé. Volt rossz tapasztalatom már, felismerem ha kotorásznak a cuccaim között, vagy kihúzzák a fiókom és másképp van visszatolva.
2019. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Minek? Magyar fizetésből élek. Nincs semmim, amit el tudna lopni.
2019. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Én mindég zárom és nem a bizalom hiánya miatt,de jobb félni mint megijedni.

A hármasnak csak a meztelen pcsája van,azért nem érdekli.Nekem meg ne mászkáljon be senki a szobámba a személyes dolgaimhoz az engedélyem nélkül, még akkor sem ,ha véletlenül eltéved.

2019. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyobb esélye van egy rossz pakótárs kifogásának/ vagy hogy felvisz valaki olyat, mint a tűznek.
2019. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha fürödni megyek, akkor is bezárom.
2019. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlott bezárni. Feltétlenül!
2019. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tűzesetnek sokkal kisebb a valószínűsége, minthogy idegenek turkálhatnak a személyes dolgaidban.

Legtöbbször a konyhából erednek a tűz esetek.

De ilyen esetben nem lenne akadály a csukott ajtó mert be lehet törni.

Ha nem tartózkodsz otthon, akkor ne hagyj elektromos eszközt konnektorba dugva, így szinte a nullára redukálódik, hogy tűz ütne ki nálad.


Mindenesetre csukd be!!

2019. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bezárnám. Ha tűzeset lesz, amikor nem vagy ott, senki se fogja a te cuccaidat mentegetni akkor se, ha nyitva van az ajtó.
2020. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!