Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lány lakótárs mellett mennyire...

Lány lakótárs mellett mennyire vállalható otthoni ruhának a leggings?

Figyelt kérdés

Nadrágként hordva.

Tulajdonképpen nincs is más otthoni ruhám ami kényelmes is, és ennyire meleg/hideg, mert ez így pont ideális. Mindemellett egyre jobban zavar hogy ezt veszem fel, mikor a lakótársam is lát.


2017. okt. 9. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Te lány vagy vagy fiú?


Mellesleg igen sok függ attól,hogy milyen leggingsben vagy - az átlátszó fajta elég igénytelen, a vastagabb viszont nem másabb, mint egy melegítö

2017. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.

Tulajdonképpen nem leggings, hanem harisnya, de olyan ami csak oldalt van varrva, tehát semmi lépés betét meg hátul két csík. (Ez iéyen vastag, bordázott anyagú, de ez most lényegtelen)


Nem látszik át, viszont a fenekemre ugye rátapad nagyon és rövid felsővel hordom többnyire.

2017. okt. 9. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem gáz, járnak páran utcán is vékony harisnya szerű leggingsben, nem zavartassák magukat, otthon pláne, kényelmes is. Horvátországba majd'minden nő legginngsbe jár.
2017. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Én mikor lányokkal laktam simán mászkáltunk bugyiban, harisnyában meg ilyenekben.
2017. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha lány vagy, akkor mi a kellemetlen a lány lakótársad előtt? Nem értem. Mi simán mászkáltunk egymás előtt bugyiban is, át is öltöztünk egymás előtt.

Ha meg ráadásul át sem látszik a "nadrág", akkor meg még inkább nem értem, hogy mi a gond.

2017. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
Hát én biztos ennyire nem vetkőznèk le egy idegen előtt pláne ha azonos a neme!
2017. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Én két sráccal lakom együtt, simán felveszem itthonra a leggingset. Előtte 9 évet laktam koedukált koliban lány szobatársakkal, sosem volt ebből probléma.


24/L

2017. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Nos, én pont leszarom.


Azt veszem fel, ami kényelmes és ennyi.

Nyilván nem egy szem mellben rohangálok előtte, de leggings-top vagy sort-top.


Otthonra öltözik ki a halál :D

2017. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tök kényelmes ez itthonra,én is ilyen harisnya szerűben vagyok itthon.
2017. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Leggingstől kényelmesebb nadrág... ezt te sem gondolod komolyan :D


A leggings nem véletlen pont jó hőérzetben is, arra vannak kitalálva - hidegben fűt, melegben hűt, persze lehetőségekhez mérten. Mivel mindenhol hozzád ér olyan mint egy második bőr.


Semmi kivetni való nincs benne, de azért ne legyen áttetsző ha nem muszáj :) Engem egyáltalán nem zavarna a leggings a csajokon ebben a helyzetben főleg hogy pasi vagyok, és én is leggingset vagy futónadrágot hordok :)

2017. okt. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!