Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 2 ember albérletben ebből jól...

2 ember albérletben ebből jól kijön?

Figyelt kérdés

2-en együtt egy rosszabb hónapban keresünk kb. 300.000 ft-ot.

Itt felénk egy normális albérlet + rezsi kijön kb 100.000 ft-ból (lehet még kevesebből is kicsivel).

Még egyikünk sem élt külön a szüleitől, ezért lenne a kérdésem hogy ebből ki lehet jönni 1 hónapban normálisan?? Ugyebár mi még nem tudjuk mennyibe kerül 1 havi kaja + mosószer meg stb. azért kérdezem.

A normálisant úgy értem hogy ne legyen gond ha pl el akarunk menni a barátokkal valahova vagy hogy félretegyünk nyaralásra, ilyesmi dolgokra gondolok.

Köszi a válaszokat :)



2019. máj. 23. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki, de úgy menjetek oda, hogy a kaució és az első havi bérleti díj megvan+ha lehet pici tartalék is.

A kaja és a tisztitoszerek igenyektol függnek (50-100 között fog megàllni szerintem havonta).

2019. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha főzni fogtok, szerintem a kaja simán kijön havi 40-50 ezerből. Mosószerből mi mindig nagy kiszereléseket veszünk, öblítő is nagyobb kiszerelésű. Általában 5-6 hétig kitartanak, még úgy is, hogy mi öten vagyunk.
2019. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet ennyiből élni, de mindig legyen egy kis tartalékotok, tegyetek félre folyamatosan.
2019. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál, pont kijön kényelmesen, viszont ennyi pénzből sosem lesz autó vagy netán saját lakás. Ezt is tartsátok szem előtt.
2019. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
a megélhetésen járjon az a primitív agyad ne a bulizáson! azt sem tudod mennyi egy kiló kenyér mert anyád a szádba tolta azt is de önállósodni akarsz igaz? de már itt is a buli meg a fész-szar ami kizárólag érdekel nyominger
2019. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Látszik az intelligencia szinted neked is gratulálok :D Nem a bulizáson jár az eszem képzeld, hanem hogy normális körülmények között tudjak albérletbe menni. Te mióta külön élsz (ha ez megtörtént már egyáltalán) nem jársz el sehova?? És de, képzeld tudom hogy kb-ra mi mennyibe kerül, de mivel a szüleimnek nem én intézem a heti nagy bevásárlást ezért nem , nem tudom hogy mennyibe kerül 1 hónapra 2 személyre a megfelelő mennyiségű étel. De látod a többi értelmes ember megértette hogy nem azért kérdezem hogy mindennap elmehessek bulizni, hanem hogy tudjam mire számítsak pénzügyileg mielőtt belevágok ;) Sajnállak ha ennyire fáj neked hogy hetente 1x vagy 2 hetente 1x szeretnék a barátaimmal találkozni és hogy a háztartásba szükséges dolgok mellett gyűjtögetni szeretnék és nem minden hónapba azt számolgatni hogy hogyan fogunk ebből mi kijönni
2019. máj. 27. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
ha ilyen kérdést teszel fel az azt jelenti alkalmatlan vagy az önálló életre. nem kellett volna elköltözni. anyuci mellett a helyed. egy esetben fogadható el ha így költözik el valaki, ha bántják otthon
2019. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert érdekelt hogy annak aki régóta így él annak mik a tapasztalatai. Persze volt gondolatom róla hogy mennyivel lehet kijönni de tudni akartam hogy jól gondolom-e. Ekkora nagy probléma hogy biztosra szeretnék menni ? :D Ez a maradj anyuci szoknyájánál duma meg nagyon egyedi amugy :) De ha már ennyire kötekedni szeretnél akkor elárulom hogy így is én végzem általában a főzést, mosást, takarítást, de amúgy igen, valószínűleg ezt a saját házamban nem tudnám, csak "anyucinál" ugye? Sajnálom hogy a bevásárlást nem én oldom meg ezért ahogy már mondtam is fontosnak tartottam más TAPASZTALATAIT . És én ezzel ezt be is fejeztem :D
2019. máj. 28. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
jó ne haragudj az 5* választ visszavonom tekintsd úgy hogy nincs is ott. tényleg indokolatlanul durva voltam. szia.
2019. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!