Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A puskasnal milyen lakni?

A puskasnal milyen lakni?

Figyelt kérdés

Szeretem a zold kornyezetet, de nem szeretnek teljesen kulkeruletbe koltozni. Tiz perc setara van a szoba a metrotol. Onnan negyedora az egyetem. Szerintetek megerne?

Rossz kornyek?



2019. máj. 25. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemista leszel? Gratulálok a helyesírásodhoz! "puskas"
2019. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen
2019. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem zöld és nem külkerület.

A létező legzajosabb, legszmogosabb része a városnak. Teherautóforgalom van ott.

A Nagykörúthoz és a belvárosi részekhez hasonlítva fülsiketítő!!

Csak hogy értsd, mindennapos arrajárást nem vállalnék be, nekem belvárosiként trauma az a zaj.

2019. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A környéken főleg bérházak vannak, ha a szoba nem földszint vagy első emeleti, plusz a szigetelés megoldott, akkor nem zajos vagy szmogos. Egy harmadik emeleti garzonom van ott, és csendesebb, mint anyámék vidéki háza. De ez egy jó minőségű, felújított pecó. A környék az egyes vili útvonalán van, ami miatt nem a legbiztonságosabb, plusz ha meccs van, tele van rendőrrel. Viszont közel van mindenhez. A lakóközösség is sokat dob az ottani életen. Szerettem ott lakni, most albérlőm van, cirka 7 éve, ő se panaszkodik. Nézz szét péntek este, és döntsd el, neked mennyire fér bele.
2019. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon zajos környék szerintem is. Aki a szigetelést említi, az bizonyára nem lakott még zajos helyen. Hiába szigeteled az ablakot, nyáron a kánikulában éjszaka vagy megfulladsz zárt ablaknál, vagy nyitott ablaknál 10 percenként megébredsz mert akkora a zaj. Másnap reggel meg hulla fáradt vagy, amikor mész a melóba. Persze biztosan vannak udvari lakások is, azok csendesebbek lehetnek.

Egyébként meg Pest egyik legmocskosabb környéke. Nézd meg reggel 7-kor mi van a metróbejárat előtt. Az a tér, ahol van a grillcsirkés meg ezek, tiszta piszok. Minden el van dobálva a földre. Nejlonzacskó, műanyagpohár, újságpapír, cigarettacsikk, stb. Rettentően mocskos egy környék. Ha zöld környezet kell, akkor csak Budapest külvárosa jöhet szóba, vagy az aglomeráció. Ha nem kell zöld, elég a tisztaság, akkor a Budai oldalt ajánlom. Általánosságban is igaz, hogy a Budai rész tisztább mint a Pesti.


Érdemes végül még azt is megemlíteni, hogy hol vásárol be az ember. A Népstadionnál nincsennek nagy bevásárlóközpontok, talán egy kisebb Spar talán akad, de semmi más. Mondjuk busszal csak néhány megálló a Fogaras úti nagyTesco, de mégis, ahhoz is buszozni kell. Vagy ha kocsival jársz, akkor meg a dugótól fogsz megőrülni...

2019. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Persze nem a Hungárián vagy a Kerepesin, de a mellékutcák teljesen rendben vannak. Bolt, büfé is van, nagy Tesco, Lidl kettő is, Penny. A metrón kívül villamos, buszok, trolik. Én szeretek itt élni.
2019. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!