Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Petőfi utca mennyire biztonságos?

Róbert dávid kérdése:

Petőfi utca mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Most költözködünk,2 kerületből 1 hónapja elkellet mennünk eladták a lakást,most a 3 kerület óbudán lakunk viszont anyukám nem tudja kifizetni a rezsit,úgyértem kitudja de alig marad pénzünk. ez újpesten van és szeretném kérdezni mennyi a cigány? Mennyire biztonságos esténként mászkálni? rosszab mint óbuda hévizi út? 28/F

2019. jún. 2. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Menjél el dolgozni és fizesd a rezsit, akkor majd nem kell elköltözni.
2019. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kicsit összetetteb a dolog levagyok százalékolva mentális betegséggel,nálabb nehezebb ez a munka dolog
2019. jún. 2. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Akkor legyen szempont a rezsi lakásválasztáskor. Nekem 60 nm-es lakásom van, 20 alatt van a nyári rezsi, a műszaki jellemzőkön és a lakóközösségen múlik, jól kell választani.
2019. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogy mennyire biztonságos az újpesti Petőfi utca az óbudai Hévízi úthoz képest.

Mondjuk nem nagyon hiszem, hogy olyan sokan lennének itt, akik pont mind a két környéket elég jól ismerik ahhoz, hogy érdemes legyen figyelembe venni, amit mondanak...

2019. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lakom ott, de van az utcában egy lakásom. Teljesen rendben van a környék. Nekem tetszik az utca,tiszta, közel van a metró, Semsey Aladár park és még sok minden más is. A lakók kedvesek. Éjjel sem félnék ott mászkálni. Egyik legjobb utca a központban.
2019. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!