Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Melyik várost ajánljátok...

Melyik várost ajánljátok Budapestről kiköltözni?

Figyelt kérdés

Van havi 160K passzív bevételem havonta. Részmunkaidőben szívesen pizzafutárkodnék (motorral), árufeltöltősködnék-pénztároznék. Igazából ilyen munkákat szeretnék csinálni.


A nyugodtabb és tisztább légkörre és arra van szükségem, hogy egyedül lehessek.


Ami még fontos, hogy már két éve angolul tanulok, szóval egy picivel nagyobb városra van szükségem, ahol van erre lehetőség.



2019. jún. 10. 23:02
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
52%

Nos.. Csak jelzem,hogy Miskolc pozitív meglepetés lesz hamarosan! Nem azt mondom,hogy 2 hét, vagy 2 hónap múlva.. de rengeteg belvárosi lepukkant épületet már elkezdtek építeni modern stílussá, és még lesz tervben bőven.. Miskolcon jó pár napja volt évértékelő. A youtube-on meglehet tekinteni aki szán rá időt. Kb másfél órás. És rengeteg befektető van és lesz gazdaságilag.. nem beszélve,hogy páratlan természeti adottsággal rendelkezik. Kriza Ákos valóban kezdi kupálni, és bár nem politizálok aktívan, nyílván sokban hozzájárul a narancsos városvezetés.

Mindenki ájuldozik Debrecentől..hagyjuk már! Az autóbuszpályaudvar környékén ugyanúgy vannak ott is úriembereknek nem nevezhető illetők! A vonat pályaudvar meg egy kész vicc! Város/ország szégyene! Egyébként laktam évekig a civis városban azért van véleményem róla is. Szegedet sajnálom, mert szegénynek game over lesz.

2019. jún. 17. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
0%
Egyébként a miskolci belváros-sétálóval nem szállhat versenybe egy megyeszékhelyi város sem. Nagyon hangulatos. A szinva terasz főleg.
2019. jún. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
43%

Előző: keveset láttál te a világból/országból.

Mérd össze Kassával, és rögtön meglátod hogy a fasorban sincs Miskolc!

A többi magyar várossal sincs még pariban: nézz szét Nyíregyházán... De Kaposvár, Szombathely és Pécs belvárosa, sétálója is van olyan...

Látom Debrecen piszkálja a csőröd (nem te vagy az egyedüli) csak hát ez a vonat elment...:) (a vidéki buszállomással igazad van - de nem sokáig)

2019. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
47%

Kassára szinte minden héten járok.. az egy brutál szép város! Továbbá bejártam a Benelux államokat, és szinte minden nyugat eu ország kisebb nagyobb városát láttam már. Na de hagyjuk külföldöt..

Debrecenben is és Miskolcon is 3-3 évet éltem,és nekem a piros pontot akkor is Miskolc kapja. Ennyi! Ny.háza amúgy nem rossz, csak ahogy ütemesen fellendült jó pár éve,évtizede, most inkább már csak stagnál. A dunántúli városok közül csak csóri Sophianat sajnálom. Jobb sorsra érdemesebb.. de csak egy eladósodott,lehetőségektől messzi álló város.

2019. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!