Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Általában szobákat miért csak...

Általában szobákat miért csak diáklányoknak adnak ki?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 16:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
11%
Mert fizetnek természetben.
2019. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán lányiskolák hirdetéseit olvasod.:)

Én csupa olyan hirdetéssel szoktam találkozni, ahol fiúkat keresnek.

2019. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy tiszták, igényesek a környezetükre, nem isznak, nem cigiznek, nem tartanak behányós tivornyákat stb. Szóval mint az anyjuk vagy inkább a nagyanyjuk volt az ő korukban. Hát pedig nem....
2019. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolj bele, egy egyedülálló nő inkább lakik együtt egy idegen nővel, mint férfival. Egy férfi könnyen vissza tud élni a helyzettel, mégis csak kettesben vannak minden este.


A férfi főbérlő meg inkább kerülget egy nőt, mint egy másik férfit.

2019. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, hogy rendet tartanak, nem visznek fel fiúkat, sosem fogadnak vendéget és amúgy a padlót sem koptatják a lábukkal, mert lebegnek.

Tessék körbenézni egy kollégiumban, a nyakamhoz a bökőt, hogy a 10 legretkesebb szobából legalább 7-8 női szoba lesz. Tapasztalatból mondom, laktam eleget kollégiumban.

2019. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a fiúknak csak konyhát adnak ki?
2019. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen hírdetéseket nők írják ki, és női lakótársat keresnek. Az okra nem nehéz rájönni, félnek a férfi lakótárstól, meg egy nagy adag előítélet.

Egyébként nekem is nő lakótársam van, ő is parázott tőlem, és még sosem erőszakoltam meg.

Még.

2019. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Dehogy csak nők írják ezeket ki. Én is most úgy vagyok férfiként albérletben, hogy az előző lakó ajánlott be (aki csaj) és a tulaj is félszegen mosolyogva kérdezte, hogy ugye rendben lesz minden?

Mondom mi a jó életért ne lenne rendben?

Hát mert ő eddig mindig csak nőknek adta ki, mert ők tudnak takarítani, stb.

Azt hittem hogy belefejelek a falba. Annyira nagy rendet tartottak a lányok, hogy egyes helyekről hetekig vakartam az őskoszt meg a mocskot...

2019. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: XD

Vállalsz takarítást?:)

2019. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az előítélet... Anno engem alig akartak "befogadni" egy albérlebe mert igénytelen alkoholista folyton bulizós rockernek néztek aki mindig bömbölteti a zenét.

Aztán mi a valóság??

Egy tök nem igénytelen alkoholista folyton máshol bulizós rocker vagyok aki ha otthon van mindig üvölteti a metalt: bele a fülébe, nem hangosan.

A tulaj 1000x jobban járt velem mint egy pár éves kisgyerekkel és a hozzátartozó hangorkánnal, hisztivel sírással mindennel jövő anya. Vagy esetleg egy rendetlen ripanc.

Vagy egy apuci pici jánya aki bár fizet de ami emberek megfordulnak ott az enyhén szólva aggodalomra ad okot.

2019. júl. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!