Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A tulaj nem fog haragudni...

A tulaj nem fog haragudni ránk ezért, nem lesz csalódott?

Figyelt kérdés

Mikor albérletbe költöztünk pár hónapja, a tulaj kérdezte, hogy ha valamire szükségünk van akkor szóljunk, eddig mindig mondtuk, hogy nem nincs semmire szükségünk, édesanyám kimos ránk, itt lakik 10 percre. Bútorozott és annyi, hogy mosógép nincs, de édesanyám sincs mindig otthon, hogy kimosson. Tegnap találkoztunk a tulajjal ,hogy az e havi albérletet rendezzük és felhoztam neki, hogy csak jó lenne egy mosógép. Mondta ,rendben. A multkor is irt, hogy nyugodtan szóljunk, ha kell mosógép, de mondtuk, hogy nem akarjuk, hogy költse a pénzét, mondta, hogy használtan nem vészes. Most, hogy felhoztuk neki, hogy csak jó lenne, szerintetek nem gondolja azt, hogy igényes lettünk. Mondtam, hogy a felét kifizetem, azt mondta dehogyis...

Ez szerintetek belefér még?

95 ezret fizetünk havonta, szerintetek ez belefér, ha vesz nekünk egyet? Nem fogja azt gondolni, igényesek vagyunk és inkább frlmond nekünk és kiadja a lakást másnak, hogy azok hátha nem kérnek ilyet? Csak egy gépről lenne szó semmi másról, az is használtan.



2019. júl. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem alap, hogy egy albérletben legyen mosógép, szóval ne parázz, emiatt nem fogja azt gondolni rólatok, hogy nagyigényűek lettetek. :-)
2019. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát ezt se gyakran hallani hogy mosógép csak “nagy igényű” embereknek van. :D Szerintem ne idegeskedj emiatt. Ha tényleg ilyen kedvesen áll hozzá, akkor valószínűsítem hogy annyi vágja a földhöz, ha vesz a lakásba egy mosógépet :)
2019. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*hogy annyi nem vágja a földhöz

Bocsi az elírás miatt :P

2019. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem te vagy az, aki azon verte magát tegnap, hogy a ledobó miatt kiteszik?


Vesz egy mosógèpet, ő ajánlotta fel, mindenki boldog. Ne nyávogj.

2019. júl. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök alap ma már egy háztartásba a mosógép, úgyhogy nem gondolom, hogy ebből baja lenne. Vagy ha igen, akkor vesztek ti és ha költöztök, viszitek magatokkal. Ez is egy megoldási lehetőség.
2019. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem teljesen tiszta a szitu, el lehet neki hinni, amit mond, kedves, egyenes ember.

Előnyösebb neki megtartania régi jó bérlőit, mint újakat keresni. Hidd el, bérbeadóként nem a pénz az elsődleges, tudom, a másik oldalról ezt nehéz átlátni.

2019. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, belefér. Amikor én adok ki szobát, már a szerződéskötéskor meg szoktam kérdezni, kell e még valami a szobába. Dohányzóasztal, íróasztal, fotel, stb. és ha valamit kér, beköltözésre ott lesz.


Szerintem a ti tulajotok is úgy működik, ahogy én. A pénzért cserébe akar valami pluszt nyújtani. Én úgy fogom ezt fel, hogy szolgáltatást adok és mint szolgáltató, arra törekszem, hogy az ügyfél a legelégedettebb legyen.

2019. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Neki bőven megéri venni egy használt mosógépet havi 95 000-ért cserébe.
2019. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!