Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen anyagot használjak...

Milyen anyagot használjak makketépítéshez (vasútmodell)?

Figyelt kérdés

Van egy terepasztalom(vasút) leginkább ahhoz szeretnék épületeket miegymást készíteni(jelenleg tök üres,régóta megvan még valamikor gyerekkoromban kaphattam,aztán valamiért elövettem és el szeretnék kezdeni vasútmodellezni)

Mivel még nem csináltam ezelött hasonlót se érdeklődnék,hogy miből lehet pl.:épületeket,füvet stb barkácsolni,és ezen kivűl mi kell méghozzá?



2019. aug. 21. 15:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Terepasztal alapot meg épületeket,hidat fákat ilyesmiket :) jelenleg most csak egy sima asztalon van rajta mindenem(mozdony,épületek,sín)
2019. aug. 23. 14:30
 12/14 anonim ***** válasza:

net sok segítséget nyújt, régen csak könyvekből lehetett, meg építőktől, most annyi videó, fórum, kép van fent...

boltban is segítenek

2019. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Még azt is tudom ajánlani, hogy nézz meg pár vasútmodell-versenyt, kiállítást a Youtube on, az is tud segíteni, ötletet adni.
2020. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia! Ha gondolod nézz szét a csatornámon:VikTube Videók

Saját építésű modelleket rakok fel :)

2020. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!