Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Interneten melyik oldalról...

Morekamion kérdése:

Interneten melyik oldalról érdemes rendelni barkács szerszámokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok érdeklődnék , hogy interneten melyik web ről érdemes rendelni barkács szerszámokat otthoni kis műhelybe ami minőségben legalább közép kategória és nem is drága ?


Eddig amit találtam viszony lány jó árakon a szerszám kell.hu oldalt


Ti melyiket ajánljátok ??


Köszönöm előre is a segítőkész válaszokat szép napot mindenkinek !!!!!


2019. szept. 15. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

A kiválasztott terméket megmutatja, hogy az együttműködő oldalakon mennyiért árulják. Illetve a bolt és a termék értékelését is megtudod nézni.

2019. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
SzerszamX .
2019. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

milyen barkács szerszámok?

Extol, Yato, Stanley?

fémipari, faipari?

AKMÉ(szerszamoutlet)

vannak a fenti barkács cuccok, és vannak jó áron profik

én eddig itt találtam bármit legolcsóbban

2019. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerszamX :D

onnan rendelem a Kawasaki fúrót, meg a sarokcsiszolót, és beteszem a Ninja mellé a garázsba

2019. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
SzerszamX-ről én is rendelgettem! Egyszer nem küldtek el mindent amit rendeltem csak kb a felét a megrendelt dolgoknak, a villanymotorok adattáblái hamisak amelyikre 3000 ford szám van írva az is 1500-as /teljesítményre kb azt hozzák amit kell/, egy alkalommal rendeltem akkus behajtót nem azt a márkát küldték amit rendeltem de ez is teszi a dolgát. A sima 125-ös flex korong az viszont nagyon jó,ugyan annyit lehet velük vágni mint a márkásakkal.
2019. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Villás , rácsni, csillag , kulcsok

Csavar húzok

Hajtó karok

Dugó kulcs fejek

Fogók

Torx inbusz készletek


Ezekre lenne szükségem legalább közép kategóriában és nem horror áron !!!

2019. szept. 15. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:

AKMÉ kft


a márka amit keresel pedig a KingTony, Knipex, Wera


talán még Fortum, és Stanley-től szigorúan a Fatmax

2019. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
A Lidlis szerszámok meglepően jó minőségűek az árukhoz képest. Vízpumpafogót ne ott vegyél, mert az gagyi, de a dugókulcs készletek, csavarhúzók, csillag-villás készletek, bitek stb, azok jók. Én félipari szinten használom őket és bírják.
2019. szept. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2019. szept. 16. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:

A www.arukereso.hu vagy a www.argep.hu oldalakon érdemes megkeresni egy-egy adott konkrét szerszámot, hogy melyik üzlet, bolt adja a legolcsóbban.


Szerszám vásárláskor az alábbi 3 üzlet jön nálam számításba:


[link]

[link]

[link]


A szerszamok-webaruhaz-nál állandóan vannak King Tony szerszám akciók. A jofogas.hu oldalon is árulnak jó áron Beta szerszámokat. A Berner-es szerszámok is jó minőségűek általában. Amire érdemes figyelni az az, hogy a mai dugókulcs készletekben a hosszú toldószár és a T-szár egy. Ez nagyon nem jó. Pl.: autószerelésnél egy mélyen ülő gyújtógyertyát már ezzel a készlettel nem lehet szerelni.


Emag.hu oldalon lehet kapni Toptul szerszámokat. Azok is aránylag jó, közepes minőségűek (kb. mint a King szerszámok vagy azoktól is jobbak). Van egy pár dolgom belőlük.


Piaci, olcsóbb szerszámok közül a Yokito is aránylag jónak mondható. Japánnak mondott, de valami ismeretlen gyártó terméke lehet....de jó minőség ez is.

2019. szept. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!