Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Adott egy Makita ea 3201...

Adott egy Makita ea 3201 láncfűrész?

Figyelt kérdés
Gyárilag zama karbi van fent. Csak az l-jelű csavart lehet állítani azaz az alapjárati benzin csavarját. A h-jelű, magasfordulati csavar viszont gyárilag le van dugózva. Tehát nem lehet állítani. Ti láttatok már ilyet? Van esetleg valami trükkje? Én arra gyanakszok hogy az elektronikus gyújtás leszabályoz, és az miatt nem lehet állítani, bár ez lehet hülyeség.

2019. szept. 25. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Kata. Az üzeneted véletlen kitöröltem ezért itt válaszolok. :D


Semmilyen dugó nincs rajta, a l csavaron sem volt. A dugózást a h csavaron ugyértettem hogy egy sima kb 5mm es esztergált csap van csak a helyén.

2019. szept. 25. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,úgy ahogyan írtad...nem állítható.

(a rajzon állíthatónak ábrázolják)

De miért is szeretnéd állítgatni?

2019. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb újabb típusnál le van dugózva pl-stihl is csak egy bizonyos mértékig lehet állítani,na de ha kipiszkálod ezt a dugót a stihl-en ott van alatta a jól megszokott hatszögletű állítócsavar-sokan kiszedik szerelőknél érdeklődj szerintem nálad is megoldható.Persze lesz aki megszól érte mert "úgy jó az ahogy van" de szerintem a te géped és azt csinálsz vele amit akarsz-jó bütykölést!
2019. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan a kérdezó is írta,nem dugó,nem sapka hanem egy roncsolás nélkül mozdíthatatlan henger.
2019. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegyiket erőszakkal lehet csak kiszedni ,és mi roncsolódik amit kiszedsz?Nem tudom a makita hogy zárja le de a létező összes többit ki lehet szedni.Stihl is többnyire zama karbit használ ezekből mind ki lehet szedni.
2019. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Hiába próbálok neten rákeresni Makita karburátor találat 0 Dolmar-hoz ad ki(18ezer a legolcsóbb karbi de van 40 ért is.. durván drága) de az mind állítós,na ezért nem vennék makitát webshopban nem találsz hozzá szinte semmit,ami meg van az 5x drágább mint a stihl-hez.Ha egy öntvény oszlopot látsz csak akkor nyilván felejtős a buhera
2019. szept. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Pontosan ez a karbi, a képen látszik is a h csavar helyének ledugózása. Mi az hogy minek kéne állítani? Ez tökre f...ság hogy nem lehet állítani amúgy rajta, szerintem tuti az emisszió miatt csináltak meg így. Amúgy katalizátoros is. Nem rossz gép, de az árát nem éri meg. Soha többé makita... Köszönöm a válaszokat! :)

2019. szept. 28. 23:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért mert dolmar licences a motor benne.
2019. szept. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!