Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen anyag tábla vágható...

Milyen anyag tábla vágható könnyen formára késsel és kb 5-10 mm vastag? Olyasmire gondoltam, mint a hungarocell, de nem morzsolódik. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Habosított műanyag lemezt vettem anno, ami talán nem lenne rossz, de gondolom csak olyat lehet, aminek két oldala lemez szerű.
2019. szept. 25. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Mire kell?


XPS

2019. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Bőr. Minden kitételnek tökéletesen megfelel. Mondjuk az jó vóna tudni, hogy mire akarod használni.
2019. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Parafa tábla.

hungarocellt is lehet vágni. Egy cekász szál kell és elem, aztán szépen lehet vele vágni, és nem morzsolódik

2019. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz a nyerő:

[link]

2019. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszik!

Hogy mire? Hmm:) Konkrétan most egy számítógépház elején van 3db cd méretű hely (a fekete takarólemezek vagy mik hiányoznak, ha nincs beépítve) arra gondoltam, valamiből vágnék oda egy tömböt és fekete gumilapot vagy valamit ragasztanék rá, az jó lenne. Főleg azért is, mert hangot szigetel és rezgést is gátol.


Ez az XPS tömb nem tűnik rossznak,bár kissé vastag, még a parafa is jó lehet.

2019. szept. 26. 08:07
 6/7 A kérdező kommentje:
A bőr azért nem jó,mert nem merev, mint a hungarocell.(Igaz nem emeltem ki, hogy ez fontos tulajdonság)
2019. szept. 26. 08:08
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ilyet vettem a garázs hatuljanak javitasahoz. Uv és víz álló.

2019. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!