Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire könnyű/nehéz megtanul...

Mennyire könnyű/nehéz megtanulni valamilyen mester mellett az OSB/MDF lapokból álló egyedi bútorok készítését? Van erre a fővárosban kereslet?

Figyelt kérdés
Tehát ezt a "nem hagyományos" asztalos mesterséget.

2019. okt. 8. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem jó a tapasztalatom az ikeás bútorral pl

raktam össze jópárat, nem látok különbséget a gyártatott és a bolti között.Ezt is azt is szereltem párat, volt amit magam gyártattam, bútorlapból, vagy tömör fenyőből magam raktam össze, és volt amit asztalos készített egyedileg, az sem bírt többet használat közben sem, és szétszerelés-összerakás szempontjából. Ikeás annyi, hogy a lyukak is előre megvannak, de az is MDF, és bútorlap, és csavarok. Egy Jyskeshez már kell némi asztalos tudás, ott vannak illesztési, és minőségi gondok, nem csak a bútorlapoknál, szék műbőrnél pl, fém hegesztések stb.

2019. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!