Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ragasztopisztolyt milyet...

Ragasztopisztolyt milyet vegyek? 6-7ezer Ft a max

Figyelt kérdés
Hazi barkács célra Cipőmet meg ragasztani és egy két diszt csinalni.
2019. nov. 5. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Cipőre sztem alkalmatlan. Kreatívkodásra jó.

Úgy 100w legyen min. Egyébként lassan olvasztja a rudat.

2019. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy barátnőm azzal ragasztotta meg az én cipomet és azóta is bírja :)

De ő a sajátját kapta így nemtudja mennyi volt és milyen fajta pontosan mert nincs ráírva.


Vannak durva Szórasok árban a drágább miben jobb?

2019. nov. 5. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:

A ragasztópisztoly csupán megolvasztja a ragasztót, így a legolcsóbb is megfelelő.

Viszont ragasztóból már jóval nagyobb a választék.

Nekem is többféle van.

(Melyik mire való.)

2019. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cipőre valóban alkalmatlan, ha meg is fogta akkor csak nagy szerencse hogy még nem vált el a ragasztás.

Egyébként 6-7 ezer már jó árfekvés, ez alatt nem ajánlott keresgélni mert nagyon gagyik vannak csak.

Nekem volt már pár ezres piaciból 3 darab is, mindegyik tönkrement nagyon hamar. Leginkább a műanyag nem bírta és egyszerűen elolvadt használat közben a ház. Plusz iszonyat lassan melegítette fel ragasztót.

Azóta vettem egy lengyel Corona Exclusive márkájút, 150W-os 140-220 °C között lehet állítani a hőmérsékletet.

Már legalább 100 rudat elhasználtam vele, és tökéletesen működik azóta is, ráadásul fél perc alatt üzemkész.

2019. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lidliben szokott lenni 3e körül, az jó, viszont a ragasztójától nem vagyok elájulva. Ragasztórudból mást (is) ajánlok.
2019. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ragasztó rudbol milyet vegyek?
2019. nov. 5. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen keress rá a belevaló átmérőre és találsz. vannak fához, papírhoz, gyengébbek, erősebbek, színesek, alacsonyabb és magasabb hőfokúak (olvadás).

Cipőre a legjobb a pálmatex; erős, rugalmas (kalapáccsal össze kell ütni, mikor részben megkötött)

2019. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bamboochatheone ***** válasza:
Most van a LIDL-ben 3000 Ft-ért. 3 év garancia, 25W üzemi és 500W fűtési teljesítménnyel. Vezetéknélküli üzemmódban is használható és dokkoló állomás is van hozzá.
2019. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!