Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen ragasztópisztolyt...

Milyen ragasztópisztolyt vegyek ha kézműves és egyéb dolgokra használnám?

Figyelt kérdés

Elvesztem a ragasztópisztolyok világában. Olyan kéne amivel mondjuk koszorúkat és díszeket csinálnék.

Nem akarok egy vagyon rászánni, de gagyit se szeretnék. Hol és milyet vegyek? Vagy mi alapján válasszak, mit kell tudni róla?


2012. febr. 25. 13:44
 1/5 fúróferkó ***** válasza:
Semmi különös nincs benne.Az dolga ,hogy megolvassza a ragasztóstiftet.
2012. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bármilyen jó..Én az obiban vettem 1000valahányszázért-ért egyet,és nagyon jó!
2012. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen 1500ft körüli van. Inkább majd azt kell utána figyelned és kitapasztalnod, hogy amit veszel bele ragasztóstiftet az ne legyen nagyon gagyi.
2012. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ohh, köszi:)

És amit bele kell venni, milyen legyen? És milyen árban van az ami biztosan jóféle? Tudom, hülyén hangzik, de ha magamtól próbálok ki valamit, általában először mindig egy vagyont dobok ki amire már használhatót szerzek be.

2012. febr. 25. 15:34
 5/5 anonim válasza:
Azt is ott vettem az OBI-ban..LUX Basic a neve.Egy kapcsolót ragasztottam fel vele egy projektdoboz oldalára,és nagyon szilárdan áll,egyszer rácsaptam,és meg se kottyant neki,sőt,csavart is fixáltam vele..fogóval próbálgattam feszíteni,de semmi..
2012. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!