Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside gérvágó megéri?

Parkside gérvágó megéri?

Figyelt kérdés

Holnaptól lesz kapható a lidl ben 2000w os gérvágó. Szerintetek ez megér 20 ezret?


[link]



2019. nov. 13. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

MIre kell?

Nekem van ilyen (más a teljesítménye), de a ház körüli barkács munkákra megfelel. Ipari felhasználást nem bírja, és a pontossága sem elég a tömegtermeléshez.

2019. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csak barkács munkára kellene. Ennyit megér? És mennyire szokták ezeket elkapkodni illetve minden lidl ben lesz?
2019. nov. 13. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, milyen fogazású fűrésztárcsa van benne. Nekem más gyártmányú van, hasonló árba került. Nehézkes a pontos beállítása, pontos gérvágást még nem sikerült elérnem vele.
2019. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Asztalos minőségű munkát nem lehet vele csinálni. Ahogy írták rettentően pontatlan lehet.

Valószínűleg a körfűrésztárcsa amivel értékesítik, a leggagyibb kategória. Szóval szépen tépni fogja a fát, ha nem is az elején de néhány vágás után biztosan.

Csak összehasonlítás képen, nem rég vettem 20 ezerért makita makblade tárcsát a gérvágómba. Ez sem egy profi tárcsa, de azért elég minőségi vágásokat lehet vele csinálni. Te meg ugye komplett gépet veszel ennyiért.

Arra is érdemes figyelni, hogy az ilyen olcsó gépekbe a legalapabb villanymotorokat teszik.

2000W szép teljesítmény papíron, de ha nincs benne semmi lágy indító elektronika (márpedig 110% hogy nincsen) akkor a kezdeti áramfelvétele elég magas lehet (nem tudom hány amper) ezért hajlamos lecsapkodni a megszakítót.

Csak akkor vedd meg, ha a hálózatod biztos elbírja. Ha használtál már nagy flexet és nem oldotta le a megszakítót, akkor elvileg bírnia kell a hálózatodnak ezt a gépet is.

Mindent összevetve csodát nem kell várni sem a minőségi vágás, sem a megbízhatóság terén ettől a géptől.

Deszkából kutyaólat csinálni tökéletes, de finomabb pontos munkákra alkalmatlan.

2019. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
55%
Nagyon megéri, de azzal számolj hogy ez a gép csak a BUDAPEST X. KER. SIBRIK MIKLÓS ÚT 30/B szám alatt található LIDL-ben lesz kapható.
2019. nov. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!