Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A linken lévő termékről mik a...

A linken lévő termékről mik a vélemények? Mennyire jominőségű, illetve akinek van számára mennyire hazsnálható?

Figyelt kérdés

Én otthon használnám értelem szerűen fúrni faragni, sajnos az elöző megadta magát kicsit elfüstölt szétszedtem a mort működik ugy ahogy de lassú forgásnál hamar elfüstöl pedig annyira nem tehrelem... arra gondoltam hogy ezt megveszem magamnak, az otthoni lakásban lévő dolgokra illetve ilyen olyan dolgok fúrásához csavarozsához , mondjuk az a 40Nm nagyon tetszik az elöbbi csak 13Nm kb az is BD 12V-os 1AH akkuval..


Black & Decker BDCHD18KB akkus ütvefúró/csavarozó, 2 akku, 2 sebesség, koffer (18 V, 1,5 Ah)



[link]



Ez az előd (kb) edigitálos kofferral vettem, az akkúja hibátlan a töltő is jó. el lehet adni kb 5000ért?

[link] mindennel, mert így akkor csak foglalni fogja a helyet.



2019. nov. 27. 23:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Na, ez helyett venném akkor az újat, pontosan ez van, jó volt míg működött de szegény már kehes...

[link]

2019. nov. 27. 23:26
 2/7 anonim ***** válasza:

" az akkúja hibátlan a töltő is jó. el lehet adni kb 5000ért?"

A nagy baja,hogy Ni-s az akku,-nekem ingyen sem kéne!

2019. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ennyi pénzért inkább makitát vagy boscht vennék.

Régen jó volt a black&decker de ma már made in china.

2019. nov. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Black&Deckert én már nem vennék főleg nem ennyiért, akkor már inkább a lidis, vagy vegyél no-name kínait ma már azok se rosszak,nekem speciel kinstorm-van nem otthoni hanem ipari szinten használom melóhelyen is, körülbelül féléve és tökéletes, bár amilyen kicsi olyan nehéz.
2019. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Puszta kivancsisagbol akkor ez a 28 ezres masina akkuja kompatibilis ezzel a masinaval? Az autohoz kellene a kerek es futomucsavarokhoz.... [link]
2019. nov. 30. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár 155Nm-es nyomatékkal a gumis által zsír nélkül lehúzott csavarokat nem hiszem hogy lelazítod vele.
2019. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom nagyon filózom rajta, én még a feketepéntek nevezetű marketing bajnokságon vettem 25.490.ért de nem muszáj átvennem, tahát van elállási jogom , péntekig meghosszabítottam az átvételt, mert már napok óta ezen morfondírozom hogy ez jó e... vagy legalább az akksikat lehessen egy másik gépben is használni... 2db akku meg sajna nekem kell... sokat fúrók faragok... eddig mindig elő kellett vennem a nagytestvért a konnektorososat , meg kihúzi a vezetéket stb...
2019. nov. 30. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!