Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Szennyvíztartály fedele elég jól zár (pont passzol). Kell esetleg külön lyuk a távozó levegőnek?

A faluban nincs kiépített csatorna, így emésztő van a házhoz. A beton tartályhoz tartozó kivezetés egy 315 mm-es KG cső. Eddig csak egy beton lap volt rátéve, de most vettem hozzá egy 315-ös sapkát. Ez ugyebár pont passzol, rá is szorul. Kérdésem, hogy vajon kell-e fúrni rá egy kis lyukat, hogy a levegő távozni tudjon a tartályból amikor telik? Előre is köszönöm a választ!

dec. 3. 09:03  Privát üzenet  

A válaszok
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Ha légmentesen záz akkor nem ártana szerintem.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 3. 10:11 Privát üzenet

Kell rá lyuk.

Részben vannak keletkező gázok, amik ott távoznak, másrészt egy hermetikusan lezárt rendszerben nem tud a folyadék áramolni a levegődugó miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 3. 10:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam. Köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont dec. 3. 10:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A két elso fogam kozott pontosabban a az inyem alatt pont van egykis lyuk. Nagyon zavar engem hogyan lehetne betomni?
Mai napon elkezdett fájni a fogam és úgy láttam, hogy lyukas mivel fekete kis pont volt rajta. Kettő orvos is azt mondta, hogy az nem lyukas fog hanem alga tömés. Szerintetek ez...
A fekete lyuk csak egy pontban szinguláris vagy egész kiterjedésében?
Soproni kollégiumokban (BAK, LUK, VUK) mennyi volt előző év (ek) ben a határ, amennyi ponttól felvettek valakit?
Mi történik akkor ha a nyomtatóba egy lyukas papírt teszek, de ahol lyukas pont ott nyomtat. Akkor mi történik?
A feketelyuk sűrűbb mint az ősrobbanás előtti pillanatban az az aprócska pont?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!