Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen körfűrészt érdemes venni?

Milyen körfűrészt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a férjemet egy körfűrésszel. Hobbi szintű barkácsoláshoz kellene. Milyet érdemes venni, mire figyeljek? Előre is köszönöm a segítséget!

2019. dec. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Inkább add oda neki borítékban a rávaló pénzt, aztán majd ő megveszi magának, amilyet akar (és nem téged fog hibáztatni, hogy ilyen ..art vettél).
2019. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Gagyi a barkácsoláshoz sem jó.Ne az árát nézzed .

A jót ebben is meg kell fizetni .

2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nem rémlik, hogy azt írtam volna, hogy gagyit, olcsót szeretnék venni. :) Természetesen tisztában vagyok az árakkal, csak a márkák között nem igazodok ki, hogy melyik lenne a megbízhatóbb...
2019. dec. 8. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Kézi,vagy állványos?
2019. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

van állványos, gérvágó, kézi, abból van akkus

ezeken belül teljesítményben, fűrészlap átmérőben különbözőek, illetve barkács, kisipari, vagy profi minőség, ezek az árakon is meglátszanak

2019. dec. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és vannak a merülő fűrészek, amik hasonlóak a körfűrészekhez, de szerintem praktikusabbak
2019. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha körfűrész kéne, nem örülnék ha valaki aki nem ért hozzá venne egyet nekem
2019. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó három kérdésem lényege: ne vagyél körfűrészt

nem akarsz olcsót venni? 50, 100, 200, 300 ezer, melyik a már "nem olcsó"?

2019. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másnak körfűrészt venni utoljára az átkosban volt érdemes. Akkor egy fajta volt kapható, nem tudtál lukra futni. Most meg sokszor akinek kell, az sem tudja eldönteni, hogy melyiket válassza.
2019. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!